Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Letní hospůdka U Čerta

Hospůdka je otevřena pouze v sezóně a to od jara do podzimu. Hospůdka u Čerta se nachází v Horních Libchavách v podhůří Orlických hor. Původně sloužila „dřevěnice“ jako katr na řezání dřeva, protože byla součástí vedlejší budovy – truhlářství. K dispozici je dětské hřiště, přístřešek pro kapelu a zastřešený karibský koutek s kamenným vodopádkem. Hospůdka se zaměřuje především na speciality na otevřeném grilu. Pořádají se zde třídní srazy, narozeninové oslavy, v létě různé grilovačky a zábavy. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná hospůdka vhodná i pro kuřáky - deklarovaná jako soukromý kuřácký klub. Jídlo za slušné ceny. Grilované pochoutky vám udělají pod vaším dohledem. Příjemným překvapením bylo točené ovocné pivo, bylo dobře vychlazené. Pokud chcete sedět venku nebo pod střechou u otevřeného okna pak je to přesně ono.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO