Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 239x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Letná

Přehled hodnocení
91% celkově
92% personál
89% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 144x
4 75x
3 11x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem navštívil na doporučení a mohu jen souhlasit... jídlo velice chutné, personál vynikající a prostředí příjemné. Doporučení se opravdu vyplatilo a rád se sem vrátím.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Objednal jsem si "all you can eat" tatarak, kdyz jsem dojedl prvni varku, obsluha se me zeptala jestli si dam jeste neco, kdyz jsem rekl ze tatarak, obsluha se divila ze si dam jeste :-) jidlo dnes prumerne, obsluha "ospala"... je to skoda, restaurace ma hezke prostredi a velky potencial
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodím celkem pravidelně a pokaždé jsem naprosto spokojená. Dnes jsem poprvé měla polední menu a opět bez výhrad. Vše čerstvé a rychle připravené.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli po několikáté a opět jsme byli velmi spokojení. Nový jídelníček je výborný. Už jsme vyzkoušeli několik jídel z grilu a vždy nám chutnalo.Obsluha je milá a pozorná.
Celkově    
personál 5
prostředí 3
jídlo 2
Těžko hodnotit dle uvedených kategorií. Ocitli jsme se na Kladně dle restu dobre hodnocení, tak jsme zkusili. Rezervace v pořádku. Bohužel jsme seděli u vchodu do kuchyně a načichli jsme jídlem az neuvěřitelně. Prostředí je jinak pěkne, personál příjemný. Měli jsme dve jídla kozi sýr s hruskou by byl dobrý kdyby tam nebyla ta nesmyslná paprika, bramborové lupínky strasne mastné. Burger - to bylo opravdu otřesné, medium rare bylo naprosto syrové maso, vrátili jsme to personál OK za pět minut stejný burger zpátky v naprosto stejném stavu. Kdyby se trochu zlepšili asi bych tomu dala druhou šanci ale ten burger jsme takhle nikde nezažili.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Neuvěřitelné, že se tak dobrá restaurace najde na okraji Kladna :) Jsme pravidelnými návštěvníky, vždy se skvěle najíme - netradiční kombinace pokrmů (nové menu z Josper Grillu je bezkonkurenční), obsluha je perfektní. Vřele doporučuji :)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Opakovaná návštěva restaurace, poprvé jsme ji navštívili s voucherem Restu a rádi se vracíme. Ochutnali jsme jídlo z nové nabídky, bylo opět výborné, obsluha pozorná a milá, rezervace přes Restu bez problémů.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO