Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Letenský zámeček

Špičková gastronomie, nádherný výhled na historické centrum Prahy, vstřícná obsluha a výběr kvalitních vín – to je Letenský zámeček, ve kterém najdete hned tři restaurace. Každá má své specifické kouzlo.

Brasserie Ulmann se pyšní moderně upraveným interiérem a výbornou středozemní kuchyní. Ke specialitám patří gratinované mušle nebo norský losos připravovaný v páře a bylinkách.

Restaurant Balcredi – to je noblesa a elegance. Ve stylovém sálu s vysokými stropy a působivou atmosférou ochutnáte spoustu mezinárodních delikates v čele s těmi francouzskými. K dispozici je i luxusní salónek ve věži s jediným stolem, ideální pro důvěrné obchodní jednání nebo romantickou žádost o ruku.

Zahradní restaurace nabízí příjemné posezení pod širým nebem s úžasným výhledem na Staré Město. I díky němu patří v letních měsících k oblíbeným cílům turistů a místních. Servírují tu grilované speciality, výborné pizzy, saláty nebo dezerty.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba