Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 33x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Letenský zámeček

Špičková gastronomie, nádherný výhled na historické centrum Prahy, vstřícná obsluha a výběr kvalitních vín – to je Letenský zámeček, ve kterém najdete hned tři restaurace. Každá má své specifické kouzlo.

Brasserie Ulmann se pyšní moderně upraveným interiérem a výbornou středozemní kuchyní. Ke specialitám patří gratinované mušle nebo norský losos připravovaný v páře a bylinkách.

Restaurant Balcredi – to je noblesa a elegance. Ve stylovém sálu s vysokými stropy a působivou atmosférou ochutnáte spoustu mezinárodních delikates v čele s těmi francouzskými. K dispozici je i luxusní salónek ve věži s jediným stolem, ideální pro důvěrné obchodní jednání nebo romantickou žádost o ruku.

Zahradní restaurace nabízí příjemné posezení pod širým nebem s úžasným výhledem na Staré Město. I díky němu patří v letních měsících k oblíbeným cílům turistů a místních. Servírují tu grilované speciality, výborné pizzy, saláty nebo dezerty.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příště bych se nerozpakoval restauraci navštívit. Mohu doporučit. Restauraurace si na nic nehraje. Prostě Vám připraví výborné jídlo. A navíc je nedaleko nádherná vyhlídka na Prahu.
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 4
Celkem fajn, ale zklamal mne trochu personal, slecna byla sice pohledna ale tvarila se, ze ji to moc nebavi, malo komunikovala, nabidla deku...zapomnela.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO