7 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Letenský zámeček

Špičková gastronomie, nádherný výhled na historické centrum Prahy, vstřícná obsluha a výběr kvalitních vín – to je Letenský zámeček, ve kterém najdete hned tři restaurace. Každá má své specifické kouzlo.

Brasserie Ulmann se pyšní moderně upraveným interiérem a výbornou středozemní kuchyní. Ke specialitám patří gratinované mušle nebo norský losos připravovaný v páře a bylinkách.

Restaurant Balcredi – to je noblesa a elegance. Ve stylovém sálu s vysokými stropy a působivou atmosférou ochutnáte spoustu mezinárodních delikates v čele s těmi francouzskými. K dispozici je i luxusní salónek ve věži s jediným stolem, ideální pro důvěrné obchodní jednání nebo romantickou žádost o ruku.

Zahradní restaurace nabízí příjemné posezení pod širým nebem s úžasným výhledem na Staré Město. I díky němu patří v letních měsících k oblíbeným cílům turistů a místních. Servírují tu grilované speciality, výborné pizzy, saláty nebo dezerty.

Zobrazit více
  • +1

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace