Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 34x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Letenský zámeček

Špičková gastronomie, nádherný výhled na historické centrum Prahy, vstřícná obsluha a výběr kvalitních vín – to je Letenský zámeček, ve kterém najdete hned tři restaurace. Každá má své specifické kouzlo.

Brasserie Ulmann se pyšní moderně upraveným interiérem a výbornou středozemní kuchyní. Ke specialitám patří gratinované mušle nebo norský losos připravovaný v páře a bylinkách.

Restaurant Balcredi – to je noblesa a elegance. Ve stylovém sálu s vysokými stropy a působivou atmosférou ochutnáte spoustu mezinárodních delikates v čele s těmi francouzskými. K dispozici je i luxusní salónek ve věži s jediným stolem, ideální pro důvěrné obchodní jednání nebo romantickou žádost o ruku.

Zahradní restaurace nabízí příjemné posezení pod širým nebem s úžasným výhledem na Staré Město. I díky němu patří v letních měsících k oblíbeným cílům turistů a místních. Servírují tu grilované speciality, výborné pizzy, saláty nebo dezerty.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příště bych se nerozpakoval restauraci navštívit. Mohu doporučit. Restauraurace si na nic nehraje. Prostě Vám připraví výborné jídlo. A navíc je nedaleko nádherná vyhlídka na Prahu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO