Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 507x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Lemon Leaf

Přehled hodnocení
88% celkově
84% personál
83% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 211x
4 241x
3 33x
2 7x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme s této návštěvy nadšení, autentická a vynikající thajská kuchyně, příjemné a klidné prostředí, ochotná obsluha a příznivé ceny, velký výběr vín a dobře natočené pivo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podle mého názoru jedna z nejlepších "thajských" restaurací v Praze. Jídlo nás dosud nikdy nezklamalo. Personál je vždy příjemný a ochotný. Dobrý tip na rychlou neplánovanou večeři. I ceny jsou ve srovnání s konkurencí velmi přívětivé.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Dříve jsme tuto restauraci navštěvovali poměrně často. Vždy jsme seděli v její kuřácké sekci. Nyní po pár letech nám přišla restaurace poněkud oprýskaná a i v nekuřácké sekci byl cítil tabák. Jídlo dobré, obsluha milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo jako vždy vynikající.. Udon nudle s kachním masem nemají chybu. Jen nás trošku zaskočilo, když jsme 45 minut před zavírací dobou dostali poslední objednávku.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Lemon leaf je moje oblíbená thajská restaurace. tentokrát jsme si daly i předkrmy a z jejich smažených taštiček jsem nadšená - šťavnaté, plné masa a zeleniny, vůbec nebyly přesmažené. Dále jsme měly krevety v těstíčku s mandlemi a byly také výborné. Jako hlavní chod si většina z nás dala Phad thai, ke kterému nám donesli čerstvé chilli a taky musím pochválit. Obsluha byla velice příjemná a prostředí se mi také líbí. Tentokrát se nekouřilo v celém prostoru, což je během večeře jedině plus!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Do Lemon Leaf se vracím opakovaně, jak s přáteli, tak na romantickou večeři ve dvou nebo na pracovní oběd. Jídlo i víno je vždy skvělé, obsluha milá a posezení je obecně velice příjemné. Je to jeden z mých nejoblíbenějších podniků.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme v restauraci ve 4 lidech, měli jsme předkrmy, hlavní jídla i zákusky, a všechno bylo opravdu vynikající! Obsluha byla moc příjemná, rychlá a nevtíravá. Všichni jsme byli maximálně spokojeni a budeme muset přijít určitě znovu, ochutnat další skvělá jídla, která jsme tentokrát nestihli.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO