Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

LE KLUB

LE KLUB JEDINÝ PRAŽSKÝ CLUB KTERÝ SE PŘIZPŮSOBÍ VAŠÍM PŘÁNÍM se nachází v příjemném prostředí nově zrekonstruovaných sklepních prostor. Celý klub je klimatizován a dokonale akusticky ozvučen a jako jediný klub je vybaven betonovým subwooferem umístěným přímo ve středu nerezového parketu. Atmosféru doprovází i bohatý světelný park včetně lasershow. SOUKROMÉ AKCE, FIREMNÍ AKCE - prostor je možné si pronajmout bez dalších služeb, bez DJ, tematických doplňků apod. (určeno pro produkce, které chtějí „holý prostor“ a samy si zařídí vše potřebné). Vedle toho umí k pronájmu poskytnout také jakékoliv další služby pro realizaci firemní/soukromé akce. TÉMATICKÉ VEČÍRKY - specialitou je schopnost realizovat různě tematicky laděné večírky s důrazem na výpravu, dekorace apod., od plážové párty přes cestu okolo světa až po let do vesmíru. Rádi celý večírek, vymyslí,navrhnou a zrealizují na klíč. KARAOKE - novinkou LE KLUBu je možnost karaoke vystoupení pro případné zájemce na Vaší akci. Technické vybavení klubu dovoluje zapojení Vámi vybrané skladby přímo do vystoupení DJ, takže zde odpadá „trapné ticho“ pro karaoke tak typické.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO