0 fotek
Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace LE KLUB

LE KLUB JEDINÝ PRAŽSKÝ CLUB KTERÝ SE PŘIZPŮSOBÍ VAŠÍM PŘÁNÍM
se nachází v příjemném prostředí nově zrekonstruovaných sklepních prostor. Celý klub je klimatizován a dokonale akusticky ozvučen a jako jediný klub je vybaven betonovým subwooferem umístěným přímo ve středu nerezového parketu. Atmosféru doprovází i bohatý světelný park včetně lasershow.

SOUKROMÉ AKCE, FIREMNÍ AKCE - prostor je možné si pronajmout bez dalších služeb, bez DJ, tematických doplňků apod. (určeno pro produkce, které chtějí „holý prostor“ a samy si zařídí vše potřebné). Vedle toho umí k pronájmu poskytnout také jakékoliv další služby pro realizaci firemní/soukromé akce.

TÉMATICKÉ VEČÍRKY - specialitou je schopnost realizovat různě tematicky laděné večírky s důrazem na výpravu, dekorace apod., od plážové párty přes cestu okolo světa až po let do vesmíru. Rádi celý večírek, vymyslí,navrhnou a zrealizují na klíč.

KARAOKE - novinkou LE KLUBu je možnost karaoke vystoupení pro případné zájemce na Vaší akci. Technické vybavení klubu dovoluje zapojení Vámi vybrané skladby přímo do vystoupení DJ, takže zde odpadá „trapné ticho“ pro karaoke tak typické.


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace