Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Le Jardin Restaurant

Restaurace Le Jardin je kouzelná restaurace s 20 místy, která může být rozšířena o jedinečný vinný sklípek s 38 místy a dále pak letní terasu s dalšími 45 místy. Vnitřní design odpovídá duchu a filosofii celého hotelu, uspořádání restaurace je velmi elegantní a příjemné.

Jídelní lístek je založen na čerstvých lokálních surovinách a receptech typických pro jihočeský region, avšak s výraznými prvky mezinárodní kuchyně. Menu je pravidelně obměňováno a doplňováno o sezónní nabídky, ale také o nabídky typu business lunch nebo letní večerní grilování na terase hotelu apod.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Moc mi chutnalo. Kvalita oodpovida cene, cena odpovida kvalite. Mysleno v tom nejlepsim slova smyslu. Mel jsem vybornou kulajdu a morskeho vlka. I ostatni lide v nasi spolecnosti si pochvalovali.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí a výborné jidlo
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Degustační menu bylo skvěle nakombinované a opravdu jsme si pochutnali. Výborná a ochotná obsluha a intimní prostředí v malé restauraci je víc než vhodné pro romantickou večeři nebo pro speciální příležitost.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO