Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Le Camille

V útulném bistru připravují vždy čerstvou domácí pastu z italské mouky vyrobené protlačením přes bronzovou matrici, kterou najdete i v nabídce týdenního menu. Samozřejmostí je každý den jiná specialita, jako kachní ragů, lasagne bolognese všech možných variací, rissota, saláty.

Sice se jedná o malé bistro, ale ve svém zázemí mají malou pekárnu, ve které pro vás každý den pečou škvarkové placky, domácí housky, bagety. Také se můžete těšit na nejrůznější laskominky, jako cookies, cupcake, buchty a spousty dalších. A jako svačinu si můžete objednat sandwiche a chlebíčky.

Nabízí čerstvě mletou kávu, kterou si sami vybírají a nechávají pražit. Mezi hlavní a nejoblíbenější patří Brazílie, Columbia a Panama. Samozřejmostí je prodej balené kávy. Barman vám velice rád kávu osobně představí a namele.


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO