7 fotek

Restaurace Le Burger

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Hodnocení Restaurace Le Burger

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

S přítelem jsme si udělali rezervaci při příležitosti oslavy mých narozenin. Po usazení a objednání pití nám nová servírka sdělila, že normální ani steakové hranolky a některé burgery nejsou, že nepřijela zelenina. To jako vážně? Po chvíli se ještě přišla zeptat, jestli může v koktejlu ze 3 surovin chybět zázvor.. Je problém, aby 1 člověk minimálně ze 4 přítomných z personálu při poloprázdné restauraci skočil naproti do Albertu pro brambory a pár základních surovin? Asi je. Stačilo by to alespoň říct před objednáním nápojů, rovnou bychom šli jinam. Protože už jsme ale měli pití, nechtěli jsme odcházet a objednali si burgery (Karamel a Vega). Následně jsme čekali 55 minut na jídlo, všichni ostatní hosté už měli dojedeno a kuchaři i servírka průběžně chodili ven na cigárko. To je další věc, která asi není úplně v pořádku. Kde jsou standardy? Jakto, že si kuchař během vaření prohlíží telefon, prohrabává vlasy a chodí kouřit před restauraci? To se do práce nemusel ani převlékat. Šla jsem se nakonec zeptat, co se děje s jídlem a servírka mi sdělila, že jsme chtěli jenom pití (ze 3 objednaných položek přinesla 2). Asi bychom si nedělali rezervaci, kdybychom šli jenom na pití do burgerárny?! To už jsme se zvedli a odešli, 1 hvězdu nedávám jenom proto, že nám alespoň neúčtovali to pití a paní za barem se za chování servírky omluvila. Naštěstí večer nakonec zachránila návštěva nedalekého Regal burgeru.

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Do teto restaurace jsme se opakovane vraceli, ale po nasi posledni navsteve uz nebudeme. Drive slo o fajn podnik s prijemnou obsluhou, kde se dalo dobre najist a kde bylo v dobe vecere vzdy plno. Pri nasi posledni navsteve byl podnik v dobe vecere prazdny, obsluha si nas nevsimala, bud koukala do telefonu anebo venku kourila, jidlo bylo osizene, burger, ktery je podavan v cerne housce, jsme dostali v bile, salat coleslaw mel byt z cerveneho zeli, byl z bileho a nedochuceny, to vse bez jedineho upozorneni od obsluhy a bez mrknuti oka. Hranolky jsme k burgru nedostali vubec, udajne se jim rozbil fritak. V konkurenci prazskych podniku uz nemame duvod se sem po takovem zazitku vratit. A je to skoda.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace