Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 503x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Le Burger

V restauraci Le Burger nabízí tradiční americkou kuchyni spojenou s rafinovaností francouzských chutí. Na jídelním lístku najdete kromě klasických receptů i burgery, které Vás svým složením tak trochu překvapí. A jsme si jistí, že to bude překvapení příjemné.

Otevřená kuchyně, možnost upravit si část jídel dle vlastní chuti, nejkvalitnější čerstvé suroviny, zkušený tým a příjemné, jednoduché prostředí moderní restaurace, to vše by Vám mělo přinést nevšední kulinářský zážitek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající jídlo, burgery nás opravdu velmi mile překvapily. Konečně jsme našli další dobrou "burgrárnu" v Praze, do které se budeme rádi vracet! I hranolky a omáčky jako příloha byly vynikající (především guacamole). Měli jsme Bacon Burger Classic a Elite Burger od blogerek A Cup of Style - na obou jsme si moc pochutnali a neměli jsme žádné výhrady. Podniku bych přála jen rychlejší a vstřícnější personál. Další malou nevýhodou je smrad, který se line z otevřené kuchyně do prostoru pro hosty, a tak odcházíte načichnutí a pach smažení cítíte z oblečení ještě dlouhou dobu poté.
Restaurace Le Burger
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Le Burger je zajímavým místem v oblasti Nového Smíchova. Míst k sezení není mnoho, ale prostředí je stylové a má nápad. Jídlo je čerstvé a chutné. Kuchyně je otevřená do prostoru restaurace, což byla jediná věc, která kazila dojem z návštěvy. Kouř z pečení masa byl všude, takže jsme odcházeli provonění jak z opékání buřtů. Doufáme, že šlo pouze o jednorázový problém se vzduchotechnikou.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO