Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 611x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Le Burger

V restauraci Le Burger nabízí tradiční americkou kuchyni spojenou s rafinovaností francouzských chutí. Na jídelním lístku najdete kromě klasických receptů i burgery, které Vás svým složením tak trochu překvapí. A jsme si jistí, že to bude překvapení příjemné.

Otevřená kuchyně, možnost upravit si část jídel dle vlastní chuti, nejkvalitnější čerstvé suroviny, zkušený tým a příjemné, jednoduché prostředí moderní restaurace, to vše by Vám mělo přinést nevšední kulinářský zážitek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Burger byl moc fajn jak chuťově, tak obsahem. Personál hodně ochotný, zábavný až přátelský, což se mně osobně moc líbilo. Interiér je velmi příjemný, ačkoliv relativně malý. Nemám v podstatě co vytknout, až na trochu vyšší cenu, ale vzhledem k lokalitě je pochopitelná. Návštěva rozhodně stála za to. Díky.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Skvěle připravený Burger v pěkném prostředí.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Nevýhodou restaurace je málo míst k sezení, v době obědů je lepší mít rezervaci. Nevím, nakolik je nutná v tomto druhu restaurace otevřená kuchyně, burgry nejsou žádná kulinářská specialita, abych potřeboval vidět, jak se vyrábí, navíc mi lehce načichlo oblečení. Na druhou stranu obsluha je velice milá a burgry za tuto cenu velice dobré a člověk je nacpaný k prasknutí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO