Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 183x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Lavička

Přehled hodnocení
88% celkově
84% personál
87% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 87x
4 71x
3 25x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Menu vhodně kombinuje českou klasiku a moderní kuchyni, navíc z denního nabídky za rozumné ceny si vyberete i o víkendu. Jídlo bylo naprosto bezchybné, taktéž personál.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy skvělé posezení v příjemném prostředí, s dobrým jídlem a výborným pivem. Ani tentokrát nezklamala obsluha, která tu bývá vždy moc milá a pozorná. Těšíme se zas.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvely podnik uprostred Zizkova, vyborne jidlo za pratelske ceny, utulne prostredi u krbu stejne jako prijemne posezeni na zimni terase i na letni zahradce, kteremu mila obsluha dodava na sarmu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Lavička jakoby nezapadala do klasického žižkovského prostředí, je zde klid, příjemné prostředí i obsluha a oproti naší poslední návštěvě je novy jidelni lístek s upravenými cenami (prekvapive tim lepsim smerem).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do Lavičky chodíme sice nepravidelně, ale rádi, líbí se nám krásný výhled na zahradu ve vnitrobloku, v létě úžasné! Vyšli nám vstříc při rezervaci, jaký stůl jsme chtěli, jídlo bylo dobré, palačinka výborná, přítel si pochvaloval kávu a moravské bílé vínko, ale nejlepší byl pan číšník, který se nám úžasně věnoval celý večer a hlavně splnil každé naše přání a že jich nebylo málo! jsme trochu nároční... :-) děkujeme!!!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vzdy skvele. V Lavicce se pokazde skvele najime a prejime, maji vybornou zahradku, nabizi vyborne ceske a mezinarodni pokrmy, obsluha je ochotna a pratelska.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Hlavní předností tohoto podniku je krásné, útulné prostředí a velmi milý a ochotný personál. Z jídla jsem tentokrát moc nadšená nebyla (špagety carbonara) a trochu mě zaskočily vyšší ceny.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo bylo velmi chutné. Zadní terasa se při plném obsazeni stolů stala přímo hučícím ulem, kde jsme se sotva slyšeli. Personal zřejmě plnou restauraci nezvládal. Slečna působila velmi neochotně, uštěpacně. Na jídlo jsme čekaly velmi dlouho. Snad budeme mít příště ba personal i trochu klidu vice štěstí.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Lavička je poslední dobou celkem populární podnik, bez rezervace je obtížné se tam dostat. My jsme zde byli po delší době a byli jsme překvapeni, jak zde zdražili, vybrat jidlo za 200 je celkem složité a není to nic moc, to same platí i pro víno. Na druhou stranu prostředí i personál jsou stále perfektní

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO