Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 541x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Las Adelitas Lucemburská

Přehled hodnocení
89% celkově
88% personál
86% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 307x
4 194x
3 30x
2 7x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Z centra snadno dostupná restaurace. Jídlo hodnotil na jedničku. I z celkem malé porce se člověk sytě naji. Nutnost ochutnat pivo se solí. Servítky hovoří snad jen anglicky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V poledne doporučuji provést rezervaci, bylo docela plno. I přesto byli obsluha i kuchař rychlí, za půl hodiny jsem byl při dvou chodech po obědě. Polední menu je polévka a výběr ze tří hlavních jídel. Pochutnal jsem si a zase přijdu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasný podnik, chodíme sem strašně rádi, tak mě napadlo udělat zde firemní večeři a šéf (původem Američan) byl naprosto nadšený. Skvělé jídlo, hrozně milá obsluha, živá mexická hudba... a ty margarity... paráda..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět perfektní zážitek, v restauraci vše dokonale stylově sladěno, výzdoba, hudba. jídlo, pití... Obsluha moc moc milá, ochotná, jídlo jako vždy perfektní..!! Děkujeme! :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo v restauraci bylo dobré. Seděli jsme v dolní části restaurace a byla tam docela zima a překvapilo mě, že tam nebyl žádný česky hovořící číšník. Každopádně hodnotím kladně a kdo má rád mexickou kuchyni, tak vřele doporučuju :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo velmi dobré za férovou cenu. Trošku mě překvapilo, že nám uprostřed večeře přistála na stole cedulka s další rezervací (nemuseli jsme kvůli tomu nějak spěchat - bylo to až za hodinu a něco, ale i tak to vypadalo trochu divně). Další pár usadili rezervací hned vedle nás (stolky jsou dost blízko k sobě) - nám to v tu chvíli nějak nevadilo, ale dokážu si představit, že ne vždy a pro všechny je to ideální. Obsluha je milá, vtipná, prostředí příjemné. Celkově fajn.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci moc dobře vaří, jídlo je opravdu vynikající. Panuje zde příjemná atmosféra, dokonce jsme slyšeli večer hudební vložku. Personál je převážně zahraniční, což k atmosféře přispívá. Jedině bych vytkla to, že stoly jsou dost blízko u sebe, bohužel vedle nás seděla paní, která mluvila tak hlasitě, že jsme si nemohli pořádně popovídat.
Restaurace Las Adelitas Lucemburská Restaurace Las Adelitas Lucemburská Restaurace Las Adelitas Lucemburská Restaurace Las Adelitas Lucemburská
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO