Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

12 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.

Hodnocení Restaurace Las Adelitas Americká

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Adelitas jsem si vybrala, protože chodím do Petrské a vím, že jidlo mají výborné, personál milý a prostředí příjemné. Tentokrát jsem byla blíž Americké, tak jsem si řekla, že to bude stejné. Bohužel. Personál byl milý a usměvavý, ale to nestačí. Objednali jsme si předkrm a pití. Po 10min byl předkrm a pět minut poté přinesli pití. Nestihli jsme dojíst předkrm a už číšník stopoval u stolu a čekal s hlavním jídlem. Nejedli jsme extra pomalu. Následně jídlo nebylo nějak horké, spíše teplé. A pak už se číšník ani neukázal. Na stole v hrnku byly jen dvě vidličky pro čtyři lidi a šest nožů, takže jsme se o to "museli stridat" :D Je jasné, že jsme tacos jedli rukama, ale bohužel pak jsme nemohli sehnat ani ubrousky. Mamka sháněla kapesníček na utření v mini kabelce a přítel šel k vedlejšímu stolu... A číšník se stále neukázal. Došlo nám první pití, s jídlem jsme si objednali další, ale na to se bohužel zapomnělo. Druhé pití jsme dostali až po jídle. Prostě chtěli jsme si "dát do nosů, ale bohužel se nepovedlo :D. Jídlo? Všichni jsme měli tacos, ale ani jeden z nás nebyl nadšen - slané vepřové, suché hovězí. Po jídle jsme seděli na suchu, asi 40min a nikdo se nepřišel ani zeptat, jestli si nedáme ještě něco. Nakonec jsme si řekli o účet. Zapomnělo se na něj stejně jako na pití, ale po druhém požádání o 30min později jsme ho získali! Huraaa Mám to sice blízko z práce, ale raději budu jezdit na Petrskou. Bohužel

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno