Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace La Villa Restaurant

La Villa je gastronomickou restaurací zaměřenou na mezinárodní kuchyni s akcentem na francouzskou gastronomii. Během dne zde panuje uvolněná atmosféra ve stylu „francouzského bistra“ a za soumraku se z ní stává „fine dining“ restaurace. V její atmosféře lze vycítit ovlivnění francouzským „art de vivre“.
 Díky výhledům do okolní zahrady, která má svou nezaměnitelnou atmosféru v jakémkoli ročním období, má restaurace, a to i přes své umístění ve městě, až venkovskou perspektivu. V letních měsících si mohou hosté užít posezení na venkovní terase. O gastronomické zážitky se stará šéfkuchař Július Löffler. Jeho filozofií je zachovat přirozenou vůni a chuť nejlepších dostupných sezónních surovin a jemně je kombinovat s kuchařskými technikami, které vyzdvihují jejich původ.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno