Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 73x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Veranda

Úžasná kuchyně, interiér plný barev a kouzelná domácká atmosféra – to všechno vás čeká v oblíbené pražské restauraci La Veranda. Vaří se tu z těch nejkvalitnějších surovin, které šéfkuchař Radek David vybírá u drobných farmářů ze Šumavy, Krkonoš a Vysočiny. Mořské plody sem dovážejí přímo z rybího trhu v Benátkách.

La Veranda se nachází v magickém prostředí pražské židovské čtvrti kousek od Staroměstského náměstí nebo Karlova mostu. Díky útulnému domáckému designu se tu budete cítit jako na návštěvě u dobrých přátel. Nechybí police s kuchařskými knihami, ošatky s miskami oliv a sušenými rajčaty.

Kuchyni La Verandy velí přední český šéfkuchař Radek David, který se učil vařit v michelinských restauracích v Londýně a Francii. Působil také v Itálii, Číně nebo Egyptě. Na kontě má přes 10 zlatých medailí z českých i mezinárodních kuchařských soutěží a olympiád.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Wow! What an amazing restaurant - in every way possible. It felt welcoming and warm with fresh spring flowers everywhere. The food was exceptional and the service faultless. Cannot wait to go again!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO