Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 124x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Terrassa

Restaurace La Terrassa ztělesňuje kousek pravého Španělska přímo na vlnách řeky Vltavy v centru Prahy. La Terrassa nabízí tradiční španělskou gastronomii, která je provázena uvolněnou a přátelskou atmosférou v duchu jižanského národa. V La Terrasse naleznete pestrou španělskou kuchyni, jež potěší všechny Vaše smysly. Pečlivě sestavené menu z tapas, mořských ryb a dalších grilovaných specialit Vám umožní okusit tradiční španělské pokrmy, ovšem moderně prezentované. Provoněné španělské menu je doplněno širokým výběrem vín, jež skvěle zvýrazní chuť zvoleného pokrmu. Navštivte jediný španělský ostrov v Praze a nechte se okouzlit výtečným jídlem i pravou španělskou atmosférou v La Terrasse!

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
The only positive thing about this place is a nice view from the boat. But dishes average and overpriced. Personnel worst than below average. Used to line serve foreigners with fake smile and poor interest in the customer satisfaction.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace má výhodu v perfektní poloze na ostrůvku na Vltavě, takže můžete sledovat na jedné straně projíždějící parníky a na druhé straně řeku se Žofínem a Národním divadlem. Personál byl milý a ochotný, červené španělské víno mělo tu správnou teplotu, tedy opravdu pokojovou a paella byla prostě perfektní !
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO