Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 266x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Strada

Přehled hodnocení
91% celkově
90% personál
88% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 154x
4 78x
3 7x
2 2x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Výborná pizza, zejména jsme ocenili velký výběr veganských možností. Prostředí je spíše obyčejnější. Možná bychom uvítali stolečky méně natěsnané - více soukromí.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Doporučuji
Restaurace La Strada
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, perfektní obsluha, příjemné prostredí. Pokud hledáte prvotřídní restauraci za rozumnou cenu, tak doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
STRADA neznamená strádání, vážení, jedině snad v tom případě, že jste si zvolili dobrovolný půst a sami si odpíráte požitek ze zdravých dobrot, to je pak ovšem jen a jen Vaše škoda; STRADA = CESTA, tj. ideální místo pro všechny cestovatele, poutníky, turisty a tuláky po hvězdách i kontinentech. V závěru roku se nám zdálo právě toto místo symbolické pro bilanci pouti, kterou podniká každý z nás. Servírované pokrmy byly pro nás nejen sympatickým zdrojem energie, ale i připomínkou nutnosti učit se nové věci, být kreativní, mít odvahu experimentovat a kultivovat schopnost tolerance. Moje setkání s malajským kari v doprovodu jasmínové rýže bylo velmi radostnou formou poznání a určitě je brzy zopakuji. Děkuji!
Restaurace La Strada Restaurace La Strada Restaurace La Strada
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
La Strada má nejen dobré italské jidlo a vino, ale taky má nejlepší bezlepkovou pizzu, co jsem měl. Jestli někdo nemůže jist lepek, ta restaurace je perfektní řešení.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Už jsem v této restauraci byla několikrát . Vždycky maximální spokojenost. Jenže bohužel jsem šla z práce i později . Takže jsem byla neskutečně unavená. Kde kdo z našich pacientů v práci měl střevní chřipku . Takže jsem nebyla schopná sníst celé jídlo ani dopít skleničku vína. Nebylo problém jídlo zabalit do něčeho malého/dnes si to dojím na oběd/ aspoň budu moci něco dochystat na vánoce. Neboť příjdu na štědrý den domů opět až večer.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tradičně příjemně strávený čas. Usměvavá, ochotná a pozorná obsluha. Vynikající tomatová polévka s podle mého domácí bagetkou, jacket potato je top a pizza byla také dobrá. Určitě jsme zde nebyli naposledy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po 3 vydarených návštevách v dvojici, som sem zobral rodičov. Boli veeeľmi spokojný - vynikajúca pizza, víno a pochválili tiež personál a prostredie :-) ..trochu dlhšie sme čakali na Virgin Mojito, ale vraj stálo za to. Takže opäť raz ĎAKUJEM!!!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO