Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 10x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Speranza

Přehled hodnocení
79% celkově
84% personál
76% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 6x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
personál příliš neochotný, špinavé sklenice, jídlo z části studené
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi milé překvapení, přijémné prostředí. Jídlo skvělé! Přijdeme zase.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Moje první návštěva La Speranzy. Pizza i pasta byly dobré,jen porce oproti cenově srovnatelné liberecké Maškovce o dost menší. Vše ale vyvážila moc příjemná obsluha.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Měla jsem velmi chutné těstoviny, ale ocenila bych větší porce. Obsluha byla milá a ochotná. Problém byl s centrální klimatizací, ale s tím se nejspíš nedalo nic dělat.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V restauraci jsme byli s přítelkyni poprvé a moc se nám tam líbilo. Jidlo bylo výborne, personál příjemný. Jediny rušivý element bylo to, ze neni dostatečně oddělena kuracka a nekuřácká část restaurace.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Maso bylo spíše vlažné než teplé, ale obsluha byla skvělá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, člověk nemá pocit, že se nachází v obchodním centru. Víkendová akce 1+1 pizza zdarma přišla vhod. Ochotný a milý personál. Výborná točená Plzeň.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se nachází přímo v Bondy Centru, i když je součástí rušného prostředí, v restauraci samotné panuje obvykle klid a pohoda. Restaurace není situována pro upachtěné spěchání za nákupy a po nákupech. Je mířena spíše pro lidi, kteří zvolí Bondy jako místo setkání, jako místo, které každý zná. Interiér doznal dílčích úprav, nicméně jde o sezení pohodlné a vkusné..Snad jen přeplácanost zrcadel všeho druhu poněkud nepasuje a může na někoho působit až kýčovitě. Jídlo bývá velmi chutné, a to jak z jídelního lístku, tak z tzv. hotovek, což nebývá úplně zvykem. To opravdu cením. Nápoje jsou snad ještě rozmanitější a chutné. Ve víně se sice nevyznám, ale chutná mi a červené Fangalo je opravdu dobré. Personál po různých obměnách se ustálil na stálých trojicích. Chovají se velmi slušně, při častějších návštěvách, takřka přátelsky. Tváří se vždy mile, i když mám podezření, že ne vždy je zrovna důvod. Dbají na to, aby se v čase oběda nekouřilo, což kvituji, zároveň mají pochopení pro neobvyklé prosby (schovají rum do coly, aby žena nevěděla :-))) ). I díky tomu vztah drží :-)))) Ceny jsou poněkud vyšší, ale to odpovídá tomu, jak a kde je restaurace situována. Krhounci mohou navštívit rychlé občerstveni mňau mňau. Tonda - Spartas
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná stylová restaurace s výtečnou italskou kuchyní....rychlá milá obsluha, za nás můžeme rozhodně doporučit. Škoda jen, kuřáckého prostředí, ale věřím že do budoucna bude i tento nešvar vyřešen plošným zákazem :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tomatová polévka byla moc dobrá a sýrová pizza výborná. Prostředí příjemné, v restauraci člověk nemá pocit, že sedí v nákupním centru. Určitě přijdeme znovu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO