Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 68x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

La Rotonde Restaurant

La Rotonde patří mezi nejlepší české restaurace, jejími hlavními trumfy jsou fantastická kuchyně Romana Pauluse, luxusní art deco interiér a dokonalý servis. Kvalitu restaurace potvrzuje i řada prestižních ocenění.

La Rotonde nabízí vynikající výběr specialit mezinárodní a tradiční české kuchyně. Jde o restauraci s bohatou historií, která sahá až do roku 1932. Pochutnáte si tu na specialitách jednoho z nejtalentovanějších českých šéfkuchařů Romana  Pauluse, který vařil v Londýně, Rakousku i na zaoceánské lodi Queen Elisabeth II. Jeho umění a kreativní přístup si pochvalují ti největší gurmáni.

La Rotonde se pyšní elegantním art deco interiérem. Jeho dominantou je socha slavné baletky Jelizavety Nikolské, která už v osmnácti letech tančila v Národním divadle.

Vyhlášené jsou zdejší nedělní brunche s pestrou nabídkou ryb, mořských plodů, tradičních českých specialit, sushi a živou jazzovou hudbou. Soboty patří rodinám s dětmi, na které čeká zábavný program plný her a soutěží.

La Rotonde sbírá úspěchy doma i v zahraničí. Pravidelně se umisťuje mezi desítkou nejlepších restaurací v Maurerově průvodci Grand Restaurant a několikrát si připsala i mezinárodní ocenění Five Star Diamond Award od Americké akademie pro pohostinství v New Yorku.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO