Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 55x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

La Rivière restaurant

Zastavte se v rodinné restauraci, kde čas plyne jako řeka. Vychutnat můžete výborné pokrmy, které servírují již od brzkých ranních hodin. Ať už při snídani, obchodním obědě, romantické večeři nebo jen při posezení u kávy, jistě oceníte kombinaci precizně připravených pokrmů, útulného prostředí a výhledu na Pražský hrad, Karlův most a řeku Vltavu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Neprávem opomíjená restaurace s výjimečným výhledem na Pražský hrad. Výborná kuchyně. Příjemný interiér i služby.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace pro mě byla zklamáním. Čekala jsem víc. Fotky zřejmě pocházejí z doby, kdy byl interiér nový. Dnes už působí opotřebovaným dojmem, zejména toalety by zasloužily vymalovat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opravdu velmi luxusní restaurace s velice milou obsluhou, bohatým výběrem pokrmů. Každý si z lístku vybere. I my jsme si moc pochutnali na panence, kachně a roštěné. Určitě se zase vrátíme...
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO