Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 58x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Republica

Přehled hodnocení
82% celkově
79% personál
89% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 26x
3 9x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné místo, skvělé a velmi chutné jídlo, obsluha poradila s výběrem, vše v pořádku, snad jen podnik pro cizince, ale to se dá i pochopit, protože je hospoda v centru. Rád se sem opět vrátím i na posezení s přáteli.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Bral jsem na večeři přátele z Ameriky a byli nadšeni z prostředí, které opravdu krásně vystihuje Prahu tak jak si ji představovali. Personál umí dobře anglicky a je velice milý a jídlo bych hodnotil také dobře.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
No, kromě obsluhy, která byla dost nepříjemná - pan číšník se byl dost ironický, to bylo OK. Pak nás ještě překvapil ten pán u vchodu, který nás měl usadit u stolu. Mluvil divnou češtinou a protože měl na sobě bundu, tak nám hned nedošlo, že to není host, ale personál. Působil velmi otráveně. Asi už toho měl za celý den dost, ale to bohužel nebyl náš problém. Pily jsme s kamarádkami koktejly, ve kterých jsme alkohol ani necítily, tak nevím..... Můj dojem z první návštěvy je celkem rozpačitý. Zase na druhou stranu byli rychlí a jídlo bylo opravdu dobré. A hrála skvělá kapela bridge band - krásný jazzík, který mi mimochodem také moc nezapadal do stylu restaurace...
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově    
personál 2
prostředí 5
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
štědrovečerní večeře se opravdu povedla. příjemné prostředí i obsluha :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili poprvé a po všech stránkách jsme byli spokojeni. Prostředí velmi příjemné, obsluha výborná a jídlo mooooc dobré... Rádi se sem opět podíváme...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velice příjemná a stylová restaurace s dobrou nabídkou piv a jídel - staročeská restaurace se širokou nabídkou jídel. Interiér je prvorepublikový. Výhodou je blízkost centra a metra B - Náměstí republiky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem byl asi po 5 letech, ve 12:30 již měli vyprodané 2 jídla z menu, takže nebylo moc z čeho vybírat, personál celkem příjemný, jídlo bylo trochu průměrné, ale někomu může vyhovovat.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
A nice restaurant in the city center close to Palladium. It has a interior inspired by the first republic, live music on some nights and a long list of beers from western Europe.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO