Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 69x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Republica

Přehled hodnocení
82% celkově
78% personál
87% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 25x
4 29x
3 13x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
I přes pondělní termin restaurace byla plně obsazena a personál.občas nestíhal. Pivo výborné, jídlo slabší, klasická turistická nabídka tzv. českých specialit - koleno, žebra.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Přišli jsme později na obědové menu a bohužel už byla většina jídel vyprodaných, ale i tak byl gulášek velmi chutný, porce akorát a personál opravdu moc milý. Doporučujeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V první řadě by měl návštěvník předem vědět, že jde spíše do pivnice než do restaurace. Odpovídá tomu hladina hluku i prostředí, Očekáváte-li něco jiného, je to vaše chyba. Co se týče jídla, spíš průměrné, přinejmenším to moje. Telecí řízek bych si představoval měkčí a bez šlach. Ovšem můj kamarád měl nějaké kachní prso, které vypadalo velmi, velmi dobře. Živá kapela celkem fajn, ale chcete-li si spíš povídat, není to přesně to ono. Nicméně celkově solidní.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Nas casnik bol super, ale ked sme o nieco poziadali niekoho ineho tak len pretocili ocami. Rovnake spravanie som si vsimla aj pri komunikacii s ostatnymi hostami. Jedlo bolo velmi chutne. Restauraciu by som odporucila niekomu kto sa chce dobre najest ale neocakava dobry servis.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace La Republica je velmi stylová, a to co se týče interiéru. Po večerech tu dokonce hraji i živá muzika, což přidává na živé atmosféře. Jídlo tu také hodnotím na výbornou.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Z jídel doporučuji některou z kachních specialit. Zvolili jsme předkrm i hlavní chod právě z kachny a byly vynikající. Samozřejmě jak jinak než s plzní. Personál je "v zákulisí" občas trochu až moc upovídáný, ale to odpouštíme :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace která vás pravděpodobně nikdy nezklame. Musíte si k jídlu bezpodmínečně objednat plzeň, bez té bude zážitek vždy o něco méně dokonalý. A určitě sem přijdete ještě jednou!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pro mě zatím pravděpodobně ten nejlepší dojem z restaurace, jaký jsme měl. Interiér je skvostný, poloha výborná a jídla jsou taktéž neuvěřitelná, k tomu všemu skvěle natočená plzeň.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO