Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 55x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Republica

Přehled hodnocení
82% celkově
79% personál
88% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 18x
4 26x
3 8x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově    
personál 2
prostředí 5
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
štědrovečerní večeře se opravdu povedla. příjemné prostředí i obsluha :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili poprvé a po všech stránkách jsme byli spokojeni. Prostředí velmi příjemné, obsluha výborná a jídlo mooooc dobré... Rádi se sem opět podíváme...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velice příjemná a stylová restaurace s dobrou nabídkou piv a jídel - staročeská restaurace se širokou nabídkou jídel. Interiér je prvorepublikový. Výhodou je blízkost centra a metra B - Náměstí republiky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem byl asi po 5 letech, ve 12:30 již měli vyprodané 2 jídla z menu, takže nebylo moc z čeho vybírat, personál celkem příjemný, jídlo bylo trochu průměrné, ale někomu může vyhovovat.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
A nice restaurant in the city center close to Palladium. It has a interior inspired by the first republic, live music on some nights and a long list of beers from western Europe.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí... dobré jídlo, za příznivé ceny a výkon obsluhy, naprosto profesionální. Vždy jsou detaily, které se dají vylepšovat, ale zde se nejedná o nijak závažné nedostatky, takže restauraci lze jen doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Upřímně řečeno nechápu, proč má tahle restaurace tak nízké hodnocení. Zašla jsem sem na polední menu a všechno bylo v naprostém pořádku. Milá a rychlá obsluha, výborné jídlo a krásné stylové prostředí. Cena za polední menu mne vzhledem k lokalitě velmi mile překvapila. Ráda se sem podívám ještě někdy večer, až bude živá hudba.
Restaurace La Republica Restaurace La Republica
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Poměrně hlučné prostředí, i když restaurace nebyla zaplněna. Restaurace je hojně navštěvována cizinci. Jídla jsou spíše průměrná, rozhodně nesplňuje poměr cena x výkon.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO