Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 51x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Republica

Přehled hodnocení
82% celkově
78% personál
87% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 16x
4 25x
3 8x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velice příjemná a stylová restaurace s dobrou nabídkou piv a jídel - staročeská restaurace se širokou nabídkou jídel. Interiér je prvorepublikový. Výhodou je blízkost centra a metra B - Náměstí republiky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem byl asi po 5 letech, ve 12:30 již měli vyprodané 2 jídla z menu, takže nebylo moc z čeho vybírat, personál celkem příjemný, jídlo bylo trochu průměrné, ale někomu může vyhovovat.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
A nice restaurant in the city center close to Palladium. It has a interior inspired by the first republic, live music on some nights and a long list of beers from western Europe.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí... dobré jídlo, za příznivé ceny a výkon obsluhy, naprosto profesionální. Vždy jsou detaily, které se dají vylepšovat, ale zde se nejedná o nijak závažné nedostatky, takže restauraci lze jen doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Upřímně řečeno nechápu, proč má tahle restaurace tak nízké hodnocení. Zašla jsem sem na polední menu a všechno bylo v naprostém pořádku. Milá a rychlá obsluha, výborné jídlo a krásné stylové prostředí. Cena za polední menu mne vzhledem k lokalitě velmi mile překvapila. Ráda se sem podívám ještě někdy večer, až bude živá hudba.
Restaurace La Republica Restaurace La Republica
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Poměrně hlučné prostředí, i když restaurace nebyla zaplněna. Restaurace je hojně navštěvována cizinci. Jídla jsou spíše průměrná, rozhodně nesplňuje poměr cena x výkon.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Posezení v horním patře restaurace La Republika bylo a je vždy příjemné. A s dobrým český jídlem jako moravský vrabec už ke spokojenosti nic nechybí. Zajdu vždy rád.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jsem na obede. Jidlo dobre jako vzdy. Pozice v centru prahy vyborna. Muzu jen doporucit. Pravdu dobre je prijit pred 12 hod na obed a dostanete i limonadu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo a prostředí jako vždy výborné, na oběd v centru je to jednoznačná volba. Jediné větší negativum této restaurace je dlouhá doba čekání na obsluhu. Tato skutečnost lehce snižuje celkový dojem.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO