Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 58x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Republica

La Republica je stylová restaurace v centru Prahy s výtečnou prvorepublikovou a rakousko-uherskou kuchyní. Specialitou podniku je Tafelspitz, vídeňská pochoutka pro opravdové gurmány. Podnik se pyšní krásným dobovým interiérem a největším barem v Česku, který měří rovných 6 metrů. Od středy do soboty se můžete těšit na živou hudbu. 

La Republica je rájem pro milovníky poctivé kuchyně a piva, kterého tu točí 50 druhů ze všech koutů světa. Žízeň uhasíte také originálními koktejly, kvalitními víny a sekty nebo domácími limonádami.

Kouzelný je zdejší interiér se starodávnými obrazy, vázami a dalšími dekoracemi. Jde o pravé originály z prvorepublikových a ještě dávnějších dob. A čeká vás i další zajímavá podívaná. Přímo od stolu můžete sledovat, jak kuchaři na grilu připravují proslulá bavorská vepřová kolena.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné místo, skvělé a velmi chutné jídlo, obsluha poradila s výběrem, vše v pořádku, snad jen podnik pro cizince, ale to se dá i pochopit, protože je hospoda v centru. Rád se sem opět vrátím i na posezení s přáteli.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Bral jsem na večeři přátele z Ameriky a byli nadšeni z prostředí, které opravdu krásně vystihuje Prahu tak jak si ji představovali. Personál umí dobře anglicky a je velice milý a jídlo bych hodnotil také dobře.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
No, kromě obsluhy, která byla dost nepříjemná - pan číšník se byl dost ironický, to bylo OK. Pak nás ještě překvapil ten pán u vchodu, který nás měl usadit u stolu. Mluvil divnou češtinou a protože měl na sobě bundu, tak nám hned nedošlo, že to není host, ale personál. Působil velmi otráveně. Asi už toho měl za celý den dost, ale to bohužel nebyl náš problém. Pily jsme s kamarádkami koktejly, ve kterých jsme alkohol ani necítily, tak nevím..... Můj dojem z první návštěvy je celkem rozpačitý. Zase na druhou stranu byli rychlí a jídlo bylo opravdu dobré. A hrála skvělá kapela bridge band - krásný jazzík, který mi mimochodem také moc nezapadal do stylu restaurace...
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO