Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 66x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Republica

La Republica je stylová restaurace v centru Prahy s výtečnou prvorepublikovou a rakousko-uherskou kuchyní. Specialitou podniku je Tafelspitz, vídeňská pochoutka pro opravdové gurmány. Podnik se pyšní krásným dobovým interiérem a největším barem v Česku, který měří rovných 6 metrů. Od středy do soboty se můžete těšit na živou hudbu. 

La Republica je rájem pro milovníky poctivé kuchyně a piva, kterého tu točí 50 druhů ze všech koutů světa. Žízeň uhasíte také originálními koktejly, kvalitními víny a sekty nebo domácími limonádami.

Kouzelný je zdejší interiér se starodávnými obrazy, vázami a dalšími dekoracemi. Jde o pravé originály z prvorepublikových a ještě dávnějších dob. A čeká vás i další zajímavá podívaná. Přímo od stolu můžete sledovat, jak kuchaři na grilu připravují proslulá bavorská vepřová kolena.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V první řadě by měl návštěvník předem vědět, že jde spíše do pivnice než do restaurace. Odpovídá tomu hladina hluku i prostředí, Očekáváte-li něco jiného, je to vaše chyba. Co se týče jídla, spíš průměrné, přinejmenším to moje. Telecí řízek bych si představoval měkčí a bez šlach. Ovšem můj kamarád měl nějaké kachní prso, které vypadalo velmi, velmi dobře. Živá kapela celkem fajn, ale chcete-li si spíš povídat, není to přesně to ono. Nicméně celkově solidní.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO