Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 83x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Provence el Cid

Přehled hodnocení
90% celkově
87% personál
86% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 46x
4 21x
3 6x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná restaurace, hezké prostředí, zajímavé menu. Tentokráte jsme ochutnali svatomartinske menu a nemůžeme než nepochválit svatomartinskou husičku - skvělá chuť
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné klidné prostředí, přívětivá a profesionální obsluha.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsem navštívila s přáteli, rezervace proběhla bez problémů, interiér neměl chybu. Tříchodové menu bylo skvělé, chutné i krásně vypadající, podávané nápoje také v pořádku. Jedna z kamarádek se nedostavila kvůli nečekaným problémům. Její menu bylo předem zaplacené, ale obsluha se nijak nezajímala o to, jestli budeme chtít jídlo zabalit s sebou. Když jsem o toto požádala, bylo mi řečeno, že není problém, ale tím to skončilo. My ostatní jsme na to zapomněli a personál v prázdné restauraci měl asi tolik starostí, že na to zapomněl taky. Nepřijde mi to zcela vhodné ani slušné, myslím, že nás měli upozornit. Trochu to kalí moje nadšení z tohoto podniku, protože restauraci tvoří vždy personál.
Restaurace La Provence el Cid Restaurace La Provence el Cid Restaurace La Provence el Cid
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Nepracují se systémem rezervací - ačkoliv ji máte systémem potvrzenu, při příchodu Vás personál uvítá slovy, že o rezervaci nic neví a že by se "musel dívat do toho počítače .... " Naštěstí bylo volno a restaurace poloprázdná. Na dveřích cedule, že nefungují platby kartou. Klasický zlozvyk - krátce po dosednutí, kdy ledva stačíte otevřít nápojový lístek, ke stolu číšník přikvapí s dotazem, co si dáte k pití. Při poloprázdné restauraci čekáte na jídlo 43 minut, kvalita průměr, jídlo vlažné. Do nekuřácké zóny pronikají pachy cigaret ze zóny pro kuřáky. Špinavé pánské toalety. Celkově průměr, opakovaně bych tam šel jen v případě nouze.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Moji rezervaci údajně v restauraci neměli, bylo to v poledne, tak místo bylo. Ale je to divné, ne? Číšníka jsme si musely přivolat, po 10 minutách si nás nestihl všimnout. Polední menu - salát. Nic moc. A ještě měli rozbitý přístroj pro placení kartou... Ale snad to byla jen souhra náhod, dříve jsme byli vždy spokojení.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Dvakrát velmi dobré. Při třetí návštěvě velké zklamaní. Hlavní jidlo vepřová panenka: tuhá, příliš udělaná, dělaná na grilu (nevhodná příprava, byla cítit jako od táboráku, úprava na grilu v jídelním lístku nebyla uvedena), příloha štouch. brambory: hodně celých kusů, bohužel mezi nimi i syrové brambory. Čokoládový fondán bohužel velké zklamaní též. Vanilková omáčka byla umělá, připomínala creme brulee z tetra packu od firmy President. Kvalitu jídla a služeb bych plně chápal, kdyby cenová hladina byla v průměru 150 Kč za hlavní chod. Pokud si tato restaurace hraje na nejlepší v Plzni, což cenově tomu i odpovídá, tak by měla zákazníkům nabízet avizovaný gastronomický zážitek. K interiéru asi netřeba nic dodávat, laciné plastové květiny mluví za vše. Závěrem mohu říct, že je to škoda, ale je možné to přičítat, že v daný den se konal Apetit festival, proto byl(i) kuchaři právě tam... :(
Restaurace La Provence el Cid Restaurace La Provence el Cid Restaurace La Provence el Cid
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsem navstivila s prateli. Rezervace probehla bez problemu, personal velice prijemny. Moznost vyberu kuracke ci nekuracke mistnosti. Jidlo hezky vypadalo, bylo chutne, jen prodleva mezi predkrmem a hlavnim chodem byla necekane dlouha. Ale predpokladam, ze to byla vyjimka :-) Vino vyborne, kava take, prostredi ciste a utulne. Doporucuji :-)
Restaurace La Provence el Cid Restaurace La Provence el Cid
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci už jsem byla před pár měsíci, mezitím se vylepšil interiér, nyní je utulnejsi. Oceňuji možnost výběru stolu v kuracke či nekuracke části. Jídlo skvele, z kvalitních surovin, personál ochotný, vstřícný, milý. Bez zaváhání a s úsměvem změněn rezervovaný stůl za jiný. Víno i káva také bez chyby. Rozhodně navštívíme znovu :-)
Restaurace La Provence el Cid Restaurace La Provence el Cid

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO