Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 65x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Piazza

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemná obsluha, výborné ghocchi a prostředí velmi zajímavé. Kamarádi si pochutnali na výborné pizze. Porce obecně byly velké. Rozhodně doporučuji vyzkoušet :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme opět navštívili rastauraci ,kde jsme si dali všichni pizzu a byl to zážitek.Děkujeme za krásné strávené odpoledne a vzornou péči o zákazníka v restauraci La Piazza.Rádi se tam určitě vrátíme a doporučíme....
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Objednali jsme si výborné špagety a noky, steak s fazolkami a UHO omáčkou se zas tak povedl. Jinak jsme byli spokojení a bylo nám příjemně. Doporučujeme si k pití dát cider Kopparberg hruška, který není k dostání všude a je skvělý! :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na páteční večer opravdu byla třeba rezervace. S kamarády jsem se dobře bavily a najedly. Stoly že jsou stoly tak malé, moc se na nevejde. Jinak obsluze a jídlu nemám co vytknout :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem se měli jak v pohádce. Obsluha velmi milá, bylo nás v restauraci málo a tak se nám hodně věnovala. Uplatňovali jsme voucher ze Slevomatu a vše proběhlo v pořádku.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
La Piazza je naše oblíbená restaurace. Jídlo je vždy výborné a personál velmi příjemný. Je to ideální místo jak pro romantickou večeři tak pro rodinnou sešlost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší pizza v liberci! Byli jsme snad už ve všech italských v Liberci a tady nám chutná nejvíce. Nešetří ingrediencemi, prostředí je trochu nóbl, na oběd s dětmi to neni, ale na příjemné strávený večer s partnerem ideální :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezká italská restaurace přímo v srdci Liberce, s výhledem na krásnou radnici, když k tomu připojíte pěkné prostředí restaurace (až tedy na jeden stoleček, u kterého jsme seděli zrovna my a není nad ním žádné světlo, takže přelouskat jídelák večer nebylo nic jednoduchého :D), naprosto luxusní pizzu a milou obsluhu - co víc si přát :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme byli jedinými hosty, obsluha byla velmi milá, jídlo - pizza byla dobrá. Na pozadí by mohla hrát lehce nějaká hudba, aby tam nebylo takové ticho. Oceňuji nekuřácké prostředí. Určitě se zase vrátíme.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO