Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 37x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Piazza

Přehled hodnocení
86% celkově
82% personál
84% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 13x
4 19x
3 3x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na dnešní návštěvu jsem pozvala kamarádky na malé posezení s pizzou,byly nejen ony překvapené prostředím (nekuřácké)ale i milým personálem.Byly tady poprvé a určitě se tady zastaví se svými rodinami.Doporučí i svým kamarádkám Váš podnik.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Lepří rozloučení s rokem 2016 jsme si jako kolektiv školy nemohly přát.Děkujeme za milou obsluhu a povídání s přípitkem panem vedoucím.Rovnou jsme se objednali na další měsíc a už teď se těšíme.Bude to v novém roce.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Moc mila obsluha, velmi příjemné prostředí,a pizza,kterou jsme si objednali,byla také velmi dobra. Celkově velmi příjemný večer,určite se na toto mist ještě vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pizza dost průměrná, ikdyz ne vůbec špatná, s poměrně průměrnými ingrediencemi na restauraci této kategorie. Pivo- Plzeň byla bohužel nakyslá. Kvůli pizze bych se sem nevracel, ale věřím že ostatní jídla mohou být o dost lepší. Prostředí je ale příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Třetí návštěva zase nezklamala. Objednala jsem pražmu královskou (dorada) s grilovanou zeleninou. Na pohled dobrý, ryba byla ale větší a u kosti syrová. Ale po dopeceni neměla chybu, nebyla přesušená, sťavnatá a šla pěkně od kosti!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Druha návštěva restaurace nezklamala kvalitou jídla a ochotu obsluhy. Objednali jsme pro 6 osob mix jídel. Byly bez chyby, jen trochu nás na konci zaskočil účet.
Restaurace La Piazza
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 5
Doporučuji vyměnit personál. Servírky jak ve snu chodící spící, takže jsme prožili hodiny čekání. Naprostý chaos na place. Každý dostal jídlo v jiném čase, nápoj který jsme si neobjednali, špinavé nádobí se vršilo na stolech, nikdo z obsluhy se s námi nechtěl bavit a kávu jsme si raději neodvážili dát.... vlastně víc lidí tam na něco čekalo, než jedlo. Stížnost u pana manažera se nesetkala s užitkem. Jinak jídlo nám opět moc chutnalo. Pizzu umí výbornou, ale za to čekání opravdu nestojí.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Italsko balkánská kuchyně. Potěšil vyber z balkánských specialit. Měla jsem lilek s jogurtovým dresinkem a česnekem - nezklamal! Velký vyber jak českých tak italských vin.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO