Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 32x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Piazza

Přehled hodnocení
81% celkově
74% personál
83% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 18x
3 3x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Třetí návštěva zase nezklamala. Objednala jsem pražmu královskou (dorada) s grilovanou zeleninou. Na pohled dobrý, ryba byla ale větší a u kosti syrová. Ale po dopeceni neměla chybu, nebyla přesušená, sťavnatá a šla pěkně od kosti!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Druha návštěva restaurace nezklamala kvalitou jídla a ochotu obsluhy. Objednali jsme pro 6 osob mix jídel. Byly bez chyby, jen trochu nás na konci zaskočil účet.
Restaurace La Piazza
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 5
Doporučuji vyměnit personál. Servírky jak ve snu chodící spící, takže jsme prožili hodiny čekání. Naprostý chaos na place. Každý dostal jídlo v jiném čase, nápoj který jsme si neobjednali, špinavé nádobí se vršilo na stolech, nikdo z obsluhy se s námi nechtěl bavit a kávu jsme si raději neodvážili dát.... vlastně víc lidí tam na něco čekalo, než jedlo. Stížnost u pana manažera se nesetkala s užitkem. Jinak jídlo nám opět moc chutnalo. Pizzu umí výbornou, ale za to čekání opravdu nestojí.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Italsko balkánská kuchyně. Potěšil vyber z balkánských specialit. Měla jsem lilek s jogurtovým dresinkem a česnekem - nezklamal! Velký vyber jak českých tak italských vin.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí se nám líbilo. Interiér je příjemný a útulný. Oslovila nás nabídka balkánských specialit, tak jsme vyzkoušeli pljeskavici a papriky s balkánským sýrem. Rozlévané suché víno velmi dobré. Personál sice působil poněkud méně profesionálně, ale vše nám vynahradil svým milým přístupem, takže i drobné chybičky pak host s úsměvem pomine. Jediné co nám na konci trochu pokazilo celkový velmi příjemný dojem z návštěvy byl účet za košíček s pečivem, který jsme si vyžádali místo přílohy k oběma hlavním chodům.
Restaurace La Piazza
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tento podnik jsem navštívila v minulosti již dvakrát a mohu tedy říct, že kvalita výborná kvalita jídla je standard .Personál je velmi milý, akorát trochu postrádá na profesionalitě, takže se člověk musí obrnit trpělivostí. zde by se toho hodně dalo vylepšit Na výběr je kuchyně italská nebo balkánská.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krásná restaurace v centru města, kde se cítíte opečovávaní, jak nikde jinde. Profesionální obsluha a vynikající jídlo za dobrou cenu. Pro rande jako stvořené :)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Vyborne balkanske speciality. Obsluha prijemna jen by mohla byt více profesionálnější . Celkove spokojenost.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO