Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 32x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Piazza

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Třetí návštěva zase nezklamala. Objednala jsem pražmu královskou (dorada) s grilovanou zeleninou. Na pohled dobrý, ryba byla ale větší a u kosti syrová. Ale po dopeceni neměla chybu, nebyla přesušená, sťavnatá a šla pěkně od kosti!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Druha návštěva restaurace nezklamala kvalitou jídla a ochotu obsluhy. Objednali jsme pro 6 osob mix jídel. Byly bez chyby, jen trochu nás na konci zaskočil účet.
Restaurace La Piazza
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 5
Doporučuji vyměnit personál. Servírky jak ve snu chodící spící, takže jsme prožili hodiny čekání. Naprostý chaos na place. Každý dostal jídlo v jiném čase, nápoj který jsme si neobjednali, špinavé nádobí se vršilo na stolech, nikdo z obsluhy se s námi nechtěl bavit a kávu jsme si raději neodvážili dát.... vlastně víc lidí tam na něco čekalo, než jedlo. Stížnost u pana manažera se nesetkala s užitkem. Jinak jídlo nám opět moc chutnalo. Pizzu umí výbornou, ale za to čekání opravdu nestojí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO