Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 51x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Oliva

Přehled hodnocení
89% celkově
91% personál
90% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 28x
4 19x
3 2x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z kvalitních restaurací v Jihlavě. Oceňuji menu, které se obměňuje, různé druhy piv, široká nabídka nápojů i vín, výborně jídlo, milá obsluha a příjemné prostředí.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme měli rodinný oběd. Obsluha byla velmi příjemná, byli jsme brzy obslouženi, jídlo bylo zajímavé, chutné, pěkně naaranžované.Maximálně spokojeni.
Celkově    
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
V restauraci byl velký hluk, těstoviny byly nedovařené, dlouho jsme čekali na obsluhu
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Oběd byl výborný i úžasně naservírovany, akorát základní problém jsou porce vždy jdeme na oběd do této testaurace když jsme již aspoň trochu najedeny. Jelikož ze oběd se porce považovat nedá
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme velice spojojeni.Prekvapila nás plne obsazena restaurace uprostřed týdne, prisli jsme k příležitosti narozenin dcery v 19 h.,stůl jsme měli objednaný, obsluha přišla ihned.V příjemné atmosféře, kde se číšníci opravdu nezastavili jsme si povídali....10 ti lety syn se po nějaké době začal nudit....zjistili jsme že čekáme již hodinu a,ctvrt.Bylo20.15.,děti měli hlad a nic....partner sdělil procházející obsluze(pravděpodobně vrchní),jak dlouho čekáme, že syn je již nevrlý a bude muset do hajanObsluha,se omluvila,ze vše napraví a upozorní kuchaře na opoždění.Behem 5 minut nám přinesli asi již nachystané menu, které bylo vynikající, jako vždy!Objednali jsme si ještě výborné dezerry a kávu, i přes pokročilou hodinu jsme neodolali.Moje jediná poznámka k restauraci zni, nebylo by fajn upřednostnit v obsluze hosty, kteří si stůl objednáji a přijdou na cas?Před námi dostali jídlo někteří co přišli po nas.Ale nebyli 4.Chapu plnou restauraci obsloužit zodpovědné,ale 1,15h čekat na jídlo se mi zdá moc.Obsluha nás na závěr šokovala poděkováním,omluvou,mlady muž nás pozval na dezert a kávu,popocidal si s námi a my odcházeli i přes čekání nadšení .Děkujeme,prijdeme znovu a doporučujeme!!Nejen výborné menu, ale i profesionální přístup obsluhy.Hodnoceni vynikající.Hana s rodinou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi dobré jídlo, pohodový podnik.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo výborné. Vzhledem k tomu, že bylo plno, tak i celkem hlučno.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše vynikající. Restaurace mi byla doporučena kolegyní a kamarádkou a jsem moc ráda, že jsem dala na jejich rady. Příjemné prostředí, snad jen trochu málo místa mezi stoly, ale obsluha perfektní a pozorná, jídlo naprosto vynikající, atmosféra příjemná. Nemám, co bych vytkla, hodnotím na jedničku s hvězdičkou. Svěží a moderní podnik, kam určitě zavítám znovu a znovu a znovu... :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO