Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 47x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Oliva

Možná Vás to překvapí, ale u v Olivě nemají stálý jídelní lístek. Tím líp! Každý den pro Vás vaří dobré, čerstvé jídlo a Vy tak můžete každý den ochutnat něco nového. Po jídle probuďte své hříšné já - kdo by vynechal něco tak významného, jako je dezert!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme velice spojojeni.Prekvapila nás plne obsazena restaurace uprostřed týdne, prisli jsme k příležitosti narozenin dcery v 19 h.,stůl jsme měli objednaný, obsluha přišla ihned.V příjemné atmosféře, kde se číšníci opravdu nezastavili jsme si povídali....10 ti lety syn se po nějaké době začal nudit....zjistili jsme že čekáme již hodinu a,ctvrt.Bylo20.15.,děti měli hlad a nic....partner sdělil procházející obsluze(pravděpodobně vrchní),jak dlouho čekáme, že syn je již nevrlý a bude muset do hajanObsluha,se omluvila,ze vše napraví a upozorní kuchaře na opoždění.Behem 5 minut nám přinesli asi již nachystané menu, které bylo vynikající, jako vždy!Objednali jsme si ještě výborné dezerry a kávu, i přes pokročilou hodinu jsme neodolali.Moje jediná poznámka k restauraci zni, nebylo by fajn upřednostnit v obsluze hosty, kteří si stůl objednáji a přijdou na cas?Před námi dostali jídlo někteří co přišli po nas.Ale nebyli 4.Chapu plnou restauraci obsloužit zodpovědné,ale 1,15h čekat na jídlo se mi zdá moc.Obsluha nás na závěr šokovala poděkováním,omluvou,mlady muž nás pozval na dezert a kávu,popocidal si s námi a my odcházeli i přes čekání nadšení .Děkujeme,prijdeme znovu a doporučujeme!!Nejen výborné menu, ale i profesionální přístup obsluhy.Hodnoceni vynikající.Hana s rodinou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi dobré jídlo, pohodový podnik.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO