5 fotek

Restaurace La Musica

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace La Musica

LA MUSICA cafe-lounge bar je podnik v centru Prahy v Rytířské ulici. Podnik je lazen do moderního interiéru, ovšem s příjemnou a nevtíravou atmosférou. Nabízí kvalitní služby pro všechny věkové kategorie a svým duchem upoutá Vaši pozornost. Nesnaží se šokovat svým vzhledem, dokonce není ani nijak zvláštně originální, je jednoduše přátelský s lidským přístupem a zájmem. Podnik je rozdělený na dvě podlaží. Po příchodu z ulice Vás uvítá kavárna, ve které si můžete vybrat z rozmanitého menu to, co lahodí Vaší chuti a osobnosti. Vždy je kladen důraz na kvalitu a profesionální přístup, a to jak u výroby kávy, koktelů, dortů, tak i pokrmů. V podzemí Vás pohltí music bar s posezením u baru, u kterého Vám dobře nalazeni barmani připraví koktejl dle Vašeho přání a Vy se můžete jen tak pohupovat při tónech hudby či se při rytmech tanečně vyřádit. No a když se budete chtít tzv. zašít a v soukromí si popovídat, jsou pro Vás připraveny tři chill-out salónky s tlumenými světly a posezením.

Celý podnik s kapacitou 300 osob je vybaven dnes již standartním osvětlením i zvukovou aparaturou. Prostor disponuje vlastním technickým odbavovacím zařízením pro projekce a plazmy. Díky své variabilitě je vhodný pro privátní jednání, firemní večírky, různé druhy oslav a jiných aktivit. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům a rádi individuálně skonzultujeme jakýkoli dotaz.

Otevírací doba NENÍ pevně stanovena.Pokud jste našimi hosty a užíváte si chvil při posezení s přáteli, rádi pro Vás otevírací dobu posuneme.
 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace