Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Musica

LA MUSICA cafe-lounge bar je podnik v centru Prahy v Rytířské ulici. Podnik je lazen do moderního interiéru, ovšem s příjemnou a nevtíravou atmosférou. Nabízí kvalitní služby pro všechny věkové kategorie a svým duchem upoutá Vaši pozornost. Nesnaží se šokovat svým vzhledem, dokonce není ani nijak zvláštně originální, je jednoduše přátelský s lidským přístupem a zájmem. Podnik je rozdělený na dvě podlaží. Po příchodu z ulice Vás uvítá kavárna, ve které si můžete vybrat z rozmanitého menu to, co lahodí Vaší chuti a osobnosti. Vždy je kladen důraz na kvalitu a profesionální přístup, a to jak u výroby kávy, koktelů, dortů, tak i pokrmů. V podzemí Vás pohltí music bar s posezením u baru, u kterého Vám dobře nalazeni barmani připraví koktejl dle Vašeho přání a Vy se můžete jen tak pohupovat při tónech hudby či se při rytmech tanečně vyřádit. No a když se budete chtít tzv. zašít a v soukromí si popovídat, jsou pro Vás připraveny tři chill-out salónky s tlumenými světly a posezením.

Celý podnik s kapacitou 300 osob je vybaven dnes již standartním osvětlením i zvukovou aparaturou. Prostor disponuje vlastním technickým odbavovacím zařízením pro projekce a plazmy. Díky své variabilitě je vhodný pro privátní jednání, firemní večírky, různé druhy oslav a jiných aktivit. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům a rádi individuálně skonzultujeme jakýkoli dotaz.

Otevírací doba NENÍ pevně stanovena.Pokud jste našimi hosty a užíváte si chvil při posezení s přáteli, rádi pro Vás otevírací dobu posuneme.
 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO