Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 58x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La MAMMA Cucina

Přehled hodnocení
96% celkově
98% personál
92% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 46x
4 11x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
My favorite evening place - good variation of food , good wine, changing dishes. However from the beginnibg I am still missing a variation in deserts as the offer stays here tge same -monotoon -and if there is a bunch of noisy guests it gets too noisy . If you intend to go there I strongly advise to do a reservation .
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tatarák z chobotnice, hovězí líčka... Hoši, jako respekt ke všemu, co děláte. Jste jednoznačně nejambicioznější podnik v Poděbradech. Ale upřímně: Když se mě osmkrát za pětačtyřicet minut pět různých chlapů s jednou rukou za zády v celkem prázdné restauraci a v předklonu zeptá, jestli "je všechno v pořádku", fakt trochu znejistím. Lehce v tom perfekcionismu uberte, nechte trochu lidi si povídat. Když budete míň tlačit na pilu a nebudete u stolu furt tolik rušit, zůstaneme příště i na dezert.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající přístup personálu, v Poděbradech opravdu ojedinělý. Výborné jídlo, mimořádná nabídka, opravdu vše na jedničku. Takže potřetí a zase jen to nejlepší.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Večer ideální místo pro romantickou večeři. Velmi profesionální obsluha, která se stará, doporučí, ale nestojí vám pořád za... ehm... židlí :-) Jídlo výtečné, dal jsem si telecí osso buco v moderní verzi s kořenovou zeleninou a ochutnal i přítelkyně vegetariánské těstoviny, nebylo tomu co vytknout. Desert naprosto dokonalý.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme restauraci na Valentýna. Zkusili jsme valentýnské menu, které bylo pro nás neznáme, co se týče chutí. Teď k samotné recenzi. Jídlo bylo výborné, krásně naservírované. Chody navazovaly a obsluha velice milá. Cením si hlavně informovanosti obsluhy ohledně jídel. Hodně mě tato restaurace inspiruje v mém vaření. Vadí mi nepohodlné židle, i přesto že nejsou obyčejné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace La MAMMA cuccina posouvá laťku nastavenou sesterským café Oliver ještě o úroveň výše, a to nejen cenami, ale i obsluhou, prostředím a nabídkou. Jedinou výtku mám ke kávě. Italské espresso bylo dobře připravené, ale v podniku, kde se věnuje pozornost každému detailu, dbá se kvality surovin v kuchyni i na baru, je myslím škoda připravovat "značkovou" kávu masové produkce. Chválím ochotný a informovaný servis a skvělou, chutnou kuchyni.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající obsluhující personál na profesionální úrovni a výborné jídlo. Konečně je zase v Poděbradech restaurace, která splňuje všechny požadavky příjemně stráveného času s úžasnou obsluhou i kulinářským zážitkem. Brzy zase přijdeme ....
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět nezklamali vše bylo dokonalé. Příjemná atmosféra, vstřícná obsluha, skvělé a chutné jídlo. Skvělá hudba. Kvalitní servis s jídlem. Jsem trošku konzervativní na jídlo, ale zde vždy ochutnám nový kulinářský požitek. Cena odpovídá kvalitě. Vidíme se opět brzy.
Restaurace La MAMMA Cucina Restaurace La MAMMA Cucina Restaurace La MAMMA Cucina

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO