Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 54x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La MAMMA Cucina

Přehled hodnocení
96% celkově
98% personál
93% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 44x
4 9x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Večer ideální místo pro romantickou večeři. Velmi profesionální obsluha, která se stará, doporučí, ale nestojí vám pořád za... ehm... židlí :-) Jídlo výtečné, dal jsem si telecí osso buco v moderní verzi s kořenovou zeleninou a ochutnal i přítelkyně vegetariánské těstoviny, nebylo tomu co vytknout. Desert naprosto dokonalý.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme restauraci na Valentýna. Zkusili jsme valentýnské menu, které bylo pro nás neznáme, co se týče chutí. Teď k samotné recenzi. Jídlo bylo výborné, krásně naservírované. Chody navazovaly a obsluha velice milá. Cením si hlavně informovanosti obsluhy ohledně jídel. Hodně mě tato restaurace inspiruje v mém vaření. Vadí mi nepohodlné židle, i přesto že nejsou obyčejné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace La MAMMA cuccina posouvá laťku nastavenou sesterským café Oliver ještě o úroveň výše, a to nejen cenami, ale i obsluhou, prostředím a nabídkou. Jedinou výtku mám ke kávě. Italské espresso bylo dobře připravené, ale v podniku, kde se věnuje pozornost každému detailu, dbá se kvality surovin v kuchyni i na baru, je myslím škoda připravovat "značkovou" kávu masové produkce. Chválím ochotný a informovaný servis a skvělou, chutnou kuchyni.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající obsluhující personál na profesionální úrovni a výborné jídlo. Konečně je zase v Poděbradech restaurace, která splňuje všechny požadavky příjemně stráveného času s úžasnou obsluhou i kulinářským zážitkem. Brzy zase přijdeme ....
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět nezklamali vše bylo dokonalé. Příjemná atmosféra, vstřícná obsluha, skvělé a chutné jídlo. Skvělá hudba. Kvalitní servis s jídlem. Jsem trošku konzervativní na jídlo, ale zde vždy ochutnám nový kulinářský požitek. Cena odpovídá kvalitě. Vidíme se opět brzy.
Restaurace La MAMMA Cucina Restaurace La MAMMA Cucina Restaurace La MAMMA Cucina
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace patří mezi top podniky jak z hlediska kvality a výběru jídla, tak z pohledu chování personálu ke klientům.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Profesionální a milá obsluha, jídlo krásně naservírované, které je opravdu kulinářským zážitkem nejenom pro oči, tak i pro chuť a vůni. Vše tak jak by to mělo být v každé restauraci. Příjemné prostředí. Ceny odpovídají kvalitě. Široko daleko neznám lepší restauraci. Vidíme se příště. Už se těším.
Restaurace La MAMMA Cucina Restaurace La MAMMA Cucina
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
La MAMMA Cucina je italská restaurace s velmi příjemnou atmosférou, skvělou obsluhou a velmi chutným jídlem. Návštěvu jsme si užili včetně předkrmu a dezertu, které neměly jedinou chybu. Jen můj steak byl dle mě téměř bez soli, naštěstí máte na stole mlýnky s kvalitní hrubozrnnou solí, takže nebyl problém dochutit (možná je to záměr?). Jinak ale bylo maso velmi chutné a steak připraven přesně tak, jak jsem si jej objednal. Návštěvu doporučuji všem, určitě jsme zde nebyli naposledy. Co se týče cen, odpovídají servisu a kvalitě jídla.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO