Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 73x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La MAMMA Cucina

Restaurace na kolonádě v Poděbradech, zaměřená na italskou a středomořskou kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Absolutely awesome. The best service I've seen in the country. The place is so cozy, and the food tastes incredibly. Prices are a joke for that quality. Wish they had more vegetarians options a beers.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci jsem navštívil již několikrát a vždy jsem byl naprosto spokojen. Jídlo bylo perfektní a bylo k němu opět vybráno výborné víno. Vždy se do restaurace budu rád vracet a vřele ji doporučuji.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Tentokrát NE!!!!!! Tuto restauraci jsme navštívili několikrát. Bezkonkurenčně jsme si řekli, že lepší jsme nikde nepotkali. Několikrát jsem psala velmi pozitivní recenze, ale tentokrát KATASTROFA!!! Po příchodu, nás uvítal velice arogantní číšník. Dostali jsme navržené jídelní lístky, takže stabilita při čtení nulová. Druhý číšník se rozhodl, že nás seznámí s denní nabídkou, stál celou dobu za zády přítele, přičemž si to nepamatoval, tak si pomáhal listeckem. Čert to vem tyhle věci, přišli jsme se dobře najíst, ale bohužel ani to ne. Objednala jsem si chřestovou polévku s kvetakem a slaninovým chipsem. Polévka byla dobře ochucená, ale nedával mi tam smysl přichycený květák i slanina, což té polévce uškodilo. Vlastně celé jejich umění spočívalo v ohřívání komponentů. K hlavnímu chodu jsem si objednala kukuřičné kuře marinované v limetkách s humusem a karotkou na sezamu, ale bohužel namachrovaný číšník, to spletl a přistál mi na talíři králík s brambory a demi glace. Omlouval se, že to spletl a že bych musela počkat 15 minut, ale když už to donesl a čekali jsme delší dobu. Nerada jím sama a koukat 15 min, jak přítel ji a pak obráceně, to fakt ne. Člověk to vzal s nadhledem a řekl dobře, nevadí, stane se i přesto, že jsem chtěla ochutnat něco nového o vícero chutí. Bohužel králík u kosti málo dopečen s omáčkou se škraloupem vcelku nudné jídlo s bramborami. Věděl, že to spletl a tak mu sklapl hřebínek a nabídl nám kompenzaci, že dezert bude na něho opakoval to minimálně 3x. Ve výsledku se na účtence nic takové neodehrálo a dezert byl namarkován. Nejde o ty peníze, jde o to, že se k nám choval namachrovaně pak to podě**l a něco sliboval a neudělal. Příště tento způsob chování nehodlám akceptovat ...Mimo jiné nám nebylo moc dobře po jídle, myslíme si, že to udělalo to, že nejlepší obsluha (jakou jsme vždy potkali) měla směnu v období Velikonoc a ne hned po svátku. I co se týče kvality a čerstvosti jídla, čistoty v restauraci. Nerada píšu negativní zážitky, ale bohužel. Snad to byl den blbec. Dávám ještě jednu šanci této restauraci. Přidávám fotku, ne moc dobré kvality.
Restaurace La MAMMA Cucina
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO