Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 58x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La MAMMA Cucina

Restaurace na kolonádě v Poděbradech, zaměřená na italskou a středomořskou kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
My favorite evening place - good variation of food , good wine, changing dishes. However from the beginnibg I am still missing a variation in deserts as the offer stays here tge same -monotoon -and if there is a bunch of noisy guests it gets too noisy . If you intend to go there I strongly advise to do a reservation .
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tatarák z chobotnice, hovězí líčka... Hoši, jako respekt ke všemu, co děláte. Jste jednoznačně nejambicioznější podnik v Poděbradech. Ale upřímně: Když se mě osmkrát za pětačtyřicet minut pět různých chlapů s jednou rukou za zády v celkem prázdné restauraci a v předklonu zeptá, jestli "je všechno v pořádku", fakt trochu znejistím. Lehce v tom perfekcionismu uberte, nechte trochu lidi si povídat. Když budete míň tlačit na pilu a nebudete u stolu furt tolik rušit, zůstaneme příště i na dezert.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající přístup personálu, v Poděbradech opravdu ojedinělý. Výborné jídlo, mimořádná nabídka, opravdu vše na jedničku. Takže potřetí a zase jen to nejlepší.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO