Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 53x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La MAMMA Cucina

Restaurace na kolonádě v Poděbradech, zaměřená na italskou a středomořskou kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Večer ideální místo pro romantickou večeři. Velmi profesionální obsluha, která se stará, doporučí, ale nestojí vám pořád za... ehm... židlí :-) Jídlo výtečné, dal jsem si telecí osso buco v moderní verzi s kořenovou zeleninou a ochutnal i přítelkyně vegetariánské těstoviny, nebylo tomu co vytknout. Desert naprosto dokonalý.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme restauraci na Valentýna. Zkusili jsme valentýnské menu, které bylo pro nás neznáme, co se týče chutí. Teď k samotné recenzi. Jídlo bylo výborné, krásně naservírované. Chody navazovaly a obsluha velice milá. Cením si hlavně informovanosti obsluhy ohledně jídel. Hodně mě tato restaurace inspiruje v mém vaření. Vadí mi nepohodlné židle, i přesto že nejsou obyčejné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace La MAMMA cuccina posouvá laťku nastavenou sesterským café Oliver ještě o úroveň výše, a to nejen cenami, ale i obsluhou, prostředím a nabídkou. Jedinou výtku mám ke kávě. Italské espresso bylo dobře připravené, ale v podniku, kde se věnuje pozornost každému detailu, dbá se kvality surovin v kuchyni i na baru, je myslím škoda připravovat "značkovou" kávu masové produkce. Chválím ochotný a informovaný servis a skvělou, chutnou kuchyni.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO