Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 41x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Maler

Přehled hodnocení
82% celkově
85% personál
88% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 24x
4 14x
3 1x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme moc spokojeni se vším. Ale nejvíc s panem číšníkem, který byl nadprůměrně milý, ochotný a profesionální! Hlavně kvůli němu se sem určitě ještě radi vrátíme! Jidlo bylo také moc dobré.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Parádní restaurace v paneláku. Menu je vybrané a díky speciální nabídce vždy aktuální a zajímavé. Všechny vyzkoušené chody a pokrmy byly připraveny skvěle, steaky přesně podle představ.
Restaurace La Maler Restaurace La Maler Restaurace La Maler Restaurace La Maler Restaurace La Maler
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Food was cold, we got different food that what we ordered. For some of us sauce was missing others got potatoes which we did not order.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dali jsme si Valentýnské menu za 810,- Kč. Prosecco bylo teplé. Bruschetty nám servírka dala na jeden talířek doprostřed a přesto, že byly namočené v oleji, nedala nám každému malý talířek před sebe. Až na naši výzvu "že bychom jim neradi zašpinili ubrus olejem" nám malé talířky přinesla. Hlavní chod (steak) byl celkem dobrý - lepší průměr. Zákusek byl vynikající. Kávu nám servírka zapomněla přinést. (Byli jsme v dolní restauraci jen dva páry, tak toho mnoho na obsluhu neměla :-)) Závěr: jídlo slušné, obsluha neprofesionální (asi neměla den), cena vyšší.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, vstřícná obsluha a příjemná atmosféra. La Maler je prostě ideálním místem pro pohodové večerní posezení a popovídání s rodinou či přáteli. Rádi se sem vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo a obsluha perfektní, jen stolek se kýval a měl jsem méně místa kolem sebe. Ale to je pouhý detail a jsem zřejmě perfekcionista. Jiné maličkosti mě naopak mile překvapily :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Já i všech mých 6 kolegyň jsme byly s návštěvou této restaurace v rámci pracovního oběda maximálně spokojené. Všechny jsme si pochutnaly na lahodném jídle, prostředí bylo vkusné a personál nesmírně příjemný a profesionální. Děkujeme

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO