Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 38x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Maler

Není Maler jako Malér!
V případě restaurace La Maler ve Vysočanech vůbec nejde o malér, ale o pokušení, kterému lze jen stěží odolat. Jednou okusíte a budete se rádi vracet! 
Stylové prostředí, které navozuje domáckou pohodu, přímo láká k posezení. Jen si vyberete svůj koutek, dostanete do ruky neméně stylový jídelníček. Nenechte se zmást prvním dojmem a nečekejte, že hledání v něm bude složité! Opak je pravdou. Jídla, která jsou stálicí na jídelníčku, najdete na dvoustraně uvnitř menu následovaná nápojovým lístkem s nabídkou nápojů pro malé i velké návštěvníky. Milovníky specialit všeho druhu zaujme tematické menu vkládané do jídelníčku. V La Maler myslí i na polední strávníky, kteří mají na výběr z široké denní nabídky. Příjemné jsou snížené ceny nápojů k dennímu menu. Vinný lístek skrývá širokou nabídku vín domácí i světové provenience. A co že je na jídelním lístku stylového? Otevřete a počtěte si! Zpestříte si tak nezbytnou chvíli čekání na vybraný pokrm. Určitě nebudete zklamáni.
Samozřejmostí jsou čerstvé suroviny, pečlivá domácí příprava všech pokrmů, za jejichž kvalitu ručí tým profesionálních kuchařů a které Vám na stůl přinese milá obsluha. 
Do La Maler prostě můžete zajít jen tak na oběd, ale i na romantické posezení ve dvou nebo na rodinnou či firemní oslavu. Ze všeho na Vás dýchne smysl pro detail a úcta k předmětům každodenní potřeby, které jsou samy o sobě krásné….

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Food was cold, we got different food that what we ordered. For some of us sauce was missing others got potatoes which we did not order.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dali jsme si Valentýnské menu za 810,- Kč. Prosecco bylo teplé. Bruschetty nám servírka dala na jeden talířek doprostřed a přesto, že byly namočené v oleji, nedala nám každému malý talířek před sebe. Až na naši výzvu "že bychom jim neradi zašpinili ubrus olejem" nám malé talířky přinesla. Hlavní chod (steak) byl celkem dobrý - lepší průměr. Zákusek byl vynikající. Kávu nám servírka zapomněla přinést. (Byli jsme v dolní restauraci jen dva páry, tak toho mnoho na obsluhu neměla :-)) Závěr: jídlo slušné, obsluha neprofesionální (asi neměla den), cena vyšší.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, vstřícná obsluha a příjemná atmosféra. La Maler je prostě ideálním místem pro pohodové večerní posezení a popovídání s rodinou či přáteli. Rádi se sem vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO