Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Locanda

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dobrá restaurace u zastávky v Klecanech s nabídkou středozemské kuchyně, dobrým pivem. Personál je všímavý, ochotný, milý. Interiér útulný a nabídka jídla dobrá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Škoda źe se nedá dát sedm hvězdiček
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva v restauraci byla opět bezvadná a vše bylo v pořádku, ikdyž jsem se s rezervací trefila do rozloučení paní učitelky s žákama. Pochvalu si zaslouží obsluha, která vše s úsměvem zvládla. Již teď se těším na další návštěvu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná restaurace, ceny poledního menu odpovídají kvalitě. Obsluha celkem vstřícná, ale delší čekací doba. Naproti restauraci je možno zakoupit pizzu z italských surovin (take-away).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pěkné prostředí a moc milá obsluha. I v době obědů zaměstnanci kmitají a jsou přitom příjemní a usmívají se. Rozhodně všem doporučuji a opět co nejdříve navštívím.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO