Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Locanda

Přijďte posedět do příjemného nekuřáckého prostředí a ochutnejte naši italskou kuchyni. Připravují čerstvé těstoviny, gnocchi, rizota, pizzy a další italské speciality. V létě můžete využít útulnou zahrádku, kde také grilují a ve které je k dispozici dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva v restauraci byla opět bezvadná a vše bylo v pořádku, ikdyž jsem se s rezervací trefila do rozloučení paní učitelky s žákama. Pochvalu si zaslouží obsluha, která vše s úsměvem zvládla. Již teď se těším na další návštěvu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná restaurace, ceny poledního menu odpovídají kvalitě. Obsluha celkem vstřícná, ale delší čekací doba. Naproti restauraci je možno zakoupit pizzu z italských surovin (take-away).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pěkné prostředí a moc milá obsluha. I v době obědů zaměstnanci kmitají a jsou přitom příjemní a usmívají se. Rozhodně všem doporučuji a opět co nejdříve navštívím.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO