Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Liberta

V podzemí se nachází prostorná restaurace se středomořskou kuchyní. Rádi Vám zde nabídnou nejen těstoviny, ale také steaky nebo saláty. Ochutnejte pokrmy nejen italské, ale také jugoslávské, jadranské a balkánské kuchyně. Restauraci je možné si rezervovat pro firemní večírky nebo jiné soukromé akce jako například oslavy narozenin.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Hrozně jsem se těšila na balkánskou kuchyni, byla jsem ale zklamaná .jídlo bylo bez chuti , personál byl neskutečně zmatený . Prostě to nebyl příjemný zážitek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Za mě jedna z lepších restaurací v Praze. Vždy nám tu chutná ať si dáme cokoliv z menu. Personál je milý a vstřícný, vkusně zařízené prostředí! Doporučuji všem k vyzkoušení.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
La Liberta má pěkné prostředí, personál příjemný a jídlo také výborné a pěkně nandané, akorát trochu vyšší cenová hladina, ale odpovídá kvalitě. Děkuji určitě přijdeme znovu na skvělé jídlo.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO