Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Grotta & Sofa Lounge

Restaurace, kde na Vás ihned u vchodu dýchne pravá italská atmosféra. Naše stylová restaurace na pražských Vinohradech se zaměřuje na typicky italské speciality. Kuchyně je vedena pravým italským šéfkuchařem a zaručuje nevšední gastronomický zážitek. Vaříme výhradně z kvalitních a čerstvých potravin dovezených přímo z Itálie. Ochutnat můžete nejen naše čerstvé mořské ryby, mušle a jiné dary moře ale i grilované steaky či pravou italskou pastu. Kromě zmíněných specialit ze stálého jídelního lístku Vás šéfkuchař pokaždé překvapí sezónní či aktuální nabídkou skvělých pokrmů. V letních dnech je hostům k dispozici útulná zahrádka a několikrát do týdne můžete strávit večery v našem Sofa Lounge (music and cocktail baru), který je také součástí restaurace. Připravujeme pro Vás programy s živou hudbou, karaoke, diskotéky a různé tematické party ( Dirty dancing Party, Latin Party,Thriller Party...). Pokud tedy nemáte čas si zajet do Itálie, jsme pravým místem, kde si můžete Váš strávený čas v této krásné zemi alespoň trochu nahradit.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO