Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace La Gare

Kvalitní sezónní suroviny, specifické chutě, koření a tradiční receptury moderně představené v jídelním lístku tvoří harmonickou nabídku Brasserie La Gare. 
Tradiční francouzská jídla jako kohout na víně, žabí stehýnka, ústřice, krevety, šneci po burgundsku, doplní profesionální sommeliér výborným vínem, které vytvoří pro Vaše chuťové buňky nezapomenutelný gastronomický zážitek. Kromě tradičního menu s typickými pokrmy v Brasserii a vinným lístkem z alsaského sklípku Le Winstub jsou součástí i francouzské dobroty z lahůdkářství Epicerie.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 2
V této restauraci jsem si dal cibulacku a kohouta na víně. Cibulačka výborná nebylo co vytknout. Maso kohouta bylo suché omáčka z vína celkem dobrá. Možná to bylo velkým očekáváním ale celkově jsem byl zklamaný.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO