Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Futura

Restaurace La futura je zařízená v moderním a útulném italském stylu s bowlingem a možností navštívit venkovní terasu. Máte možnost využít příjemného posezení u kávy v proskleném balkonu s výhledem. K dispozici jsou i stoly v blízkosti dětského koutku pro rodiny s dětmi. Restaurace nabízí možnost pronájmu salonku a místnosti k soukromým akcím. Pohostit Vás může širokým výběrem kvalitních a poctivých jídel, včetně těstovin a výborné pizzy, připravované v kamenné peci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Rezervace potvrzena, avšak personál si tím na počátku nebyl jist, nakonec ji našli. Rezervace objednána a potvrzena jako nekuřácká, ale byli jsme usazeni v kuřácké části restaurace. Jídlo výborné, obsluha příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Se svými kamarádkami jsme vybrali tuto restauraci pro rozlucku se svobodou. Rozlucka nebyla v restauraci, ale salónku. Pizza, pití, obsluha a místo bylo perfektní. Děkujeme :)
Restaurace La Futura
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO