Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 104x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Fonduta

Přehled hodnocení
88% celkově
89% personál
84% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 59x
4 34x
3 10x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jidlo vynikajici, pan cisnik velice mily, sympaticky, ochotny :-) Prostredi hezke, jen to parkovani v dobe hokeje by mohlo byt lepe vyreseno, jinak nemam co vytknout, rada se sem vracim :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí odpovídá nabídce. Jídlo je chutné a standard stále drží. Jediné co bych hodnotila negativně je, neoddělený prostor pro kuřáky. Ve skutečnosti jsou nekuřáci posazováni přímo u dveří, což není moc příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po dlouhé době zopakovaná, a vyvedená návštěva. Jak špenátová, tak i rajčatová polévka výborná. Combo wings, "hromádka" naprosto skvělých křidélek s omáčkami spolu s bagetkou. Určitě ne naposledy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci navštěvujeme pravidelně po hokeji Tygrů a vždy jsme byli spokojeni s jídlem i obsluhou. Velikým bonusem je absence kuřáků, která se nám občas zadaří!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Opakovaná návštěva restaurace. Restaurace není rozdělena na kuřácký a nekuřácký prostor, což není moc příjemné a kazí to celkový dojem z pobytu. Personál se sice snaží kuřáky posazovat do jednoho prostoru, ale kouř je cítit i v tzv. nekuřáckém zóně.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Využili jsme s manželem nabídku valentýnského menu, které mě překvapilo svou bohatostí a rozmanitostí. Jediné, co mě u této restaurace mrzí, že je kuřácká a odvětrávání není příliš kvalitní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo a obsluha
Restaurace La Fonduta Restaurace La Fonduta
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Navštívili jsme restauraci v neděli odpoledne, příjemná atmosféra, příjemná obsluha, která byla velmi rychlá a pozorná. Jídlo bylo dobré. Jediné minus bylo, že v restauraci byla trošku zima.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO