Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 291x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Finestra in Cucina

La Finestra je jednou z nejlepších italských restaurací v Praze. Jejím největším tahákem jsou masové speciality a steaky z nejkvalitnějšího hovězího masa z bio farem z Itálie, Španělska a USA. K dalším trumfům patří luxusní poloha, stylový interiér, dokonalá obsluha a gastrohvězda Riccardo Lucque.

Restaurace La Finestra leží v srdci Prahy, pouhých 200 metrů od Karlova mostu. Na své si tu přijdou hlavně milovníci  masa. Vyberete si ho přímo u stolu – vyrovnané kousky syrového masa vám na pojízdném tácu přiveze číšník a vy si zvolíte ten, který chcete mít na talíři. Další atrakcí podniku je i okno do kuchyně, díky kterému můžete sledovat šéfkuchaře přímo při práci. Součástí restaurace je unikátní vinný sklep s více než 600 druhy italských vín.

Dřevěné židle a stoly, nástěnná zrcadla, obrazy a neomítnuté cihlové zdi navozují uvolněnou atmosféru italského venkova. Příjemný a vzdušný interiér restaurace navrhli architekti ze studia Mitte.

Majitelem a šéfkuchařem restaurace La Finestra je Riccardo Lucque. Do Prahy přišel v roce 2002 a dnes má v Česku pověst velkého gastronomického mága. Posbíral už řadu významných ocenění a působil ve vyhlášených podnicích v  Londýně nebo v New Yorku, kde si jeho kuchařské umění zamilovala například i herečka Gwyneth Paltrow. Riccardo Lucque provozuje také úspěšné podniky mezi které patří restaurace Aromi a síť bister La Bottega.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
There was nothing about this restaurant we didn't love! From start to finish this was our favorite dining experience in Prague. The sommalier was knowledgeable, showed us photos on his iPhone of where the wine came from and paired it with our meal perfectly. The wait staff was attentive, friendly and so kind with our children. The pastry chefs that we could see through the window had our children come back there with them and gave them a special sweet dessert above and beyond what we had ordered... and even took a photo with them. Now, the food. WHAT AN INCREDIBLE MEAL! The pasta, the soup, the appetizers and that perfectly cooked steak. DIVINO! When in Prague, La Finestra must be on your list of meals to try!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
High level food and materials. Professional staff. Perfect attitude. Gourmet courses. We enjoy very much!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO