Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 74x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

La Festa Ristorante - Slivenec

Přehled hodnocení
87% celkově
91% personál
88% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 42x
4 18x
3 11x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dříve jste měli výborného lososa - chybí mi, ale vaříte stále dobře.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět jsme byli velmi spokojení, hlavně s obsluhou a ochotou pana číšníka! Ač měli již zahrádku zavřenou, ale zrovna bylo krásně, pán byl tak ochotný a dal nám na požádání stoleček ven! Což by všude samozřejmostí určitě nebylo...
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo opravdu výborné. Těstoviny i polévka absolutně bez chyby. Prostředí příjemné. Mysli i na rodiny s detmi- mají si kde hrát. Obsluha velmi pozorná. Jediná výtka - inzeruji na webu i v restauraci jídelní lístek který z 90-ti % neplatí. Místo toho je na místě nabízena aktuální zuzena nabídka. Což by vůbec nevadilo kdyby na to obluha dopředu upozornila.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace přímo u zastávky autobusu ve Slivenci. Je to příjemná restaurace se zahrádkou (asi jediná ve Slivenci, takže se to troche odráží na ceně). Personál je přátelský a rychlý. Občas sem zajedeme pří návratu z dovolené, tentokrát jsme byly jen na pivku. Výběr jídla - pizza nebo předražené jídlo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
La Festa Ristorante - Slivenec La Festa Ristorante - Slivenec
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velice milá obsluha. Bohužel ale zmenšili jídelní lístek a tak tam už nenajdete to, co je na internetu napsáno. Tatarák měli skvělý, ale steak byl velice tuhý. Avšak když jsme ot obsluze sdělila, nezapočítala nám na účet ani jedne z desertů, což si velice cením.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má pěknou zahrádku, takže hlavně v létě nabízí příjemné posezení. Obsluha vcelku milá, ale jídlo spíše průměrné - pizza Quattro Formagi obsahovala z 90% hlavně uzený eidam a žádnou gorgonzolu (ačkoliv byla v popisku uvedena).
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Zrejme zasla slava tohoto podniku. Lasagne rozvarene, se sladkou protlakovou omackou vsude okolo, detske testoviny jeste s vodou, ve ktere se varily, posypane peprem (??).
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO