Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 71x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

La Festa Ristorante - Slivenec

Přehled hodnocení
85% celkově
90% personál
86% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 40x
4 17x
3 11x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo opravdu výborné. Těstoviny i polévka absolutně bez chyby. Prostředí příjemné. Mysli i na rodiny s detmi- mají si kde hrát. Obsluha velmi pozorná. Jediná výtka - inzeruji na webu i v restauraci jídelní lístek který z 90-ti % neplatí. Místo toho je na místě nabízena aktuální zuzena nabídka. Což by vůbec nevadilo kdyby na to obluha dopředu upozornila.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace přímo u zastávky autobusu ve Slivenci. Je to příjemná restaurace se zahrádkou (asi jediná ve Slivenci, takže se to troche odráží na ceně). Personál je přátelský a rychlý. Občas sem zajedeme pří návratu z dovolené, tentokrát jsme byly jen na pivku. Výběr jídla - pizza nebo předražené jídlo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
La Festa Ristorante - Slivenec La Festa Ristorante - Slivenec
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velice milá obsluha. Bohužel ale zmenšili jídelní lístek a tak tam už nenajdete to, co je na internetu napsáno. Tatarák měli skvělý, ale steak byl velice tuhý. Avšak když jsme ot obsluze sdělila, nezapočítala nám na účet ani jedne z desertů, což si velice cením.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má pěknou zahrádku, takže hlavně v létě nabízí příjemné posezení. Obsluha vcelku milá, ale jídlo spíše průměrné - pizza Quattro Formagi obsahovala z 90% hlavně uzený eidam a žádnou gorgonzolu (ačkoliv byla v popisku uvedena).
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Zrejme zasla slava tohoto podniku. Lasagne rozvarene, se sladkou protlakovou omackou vsude okolo, detske testoviny jeste s vodou, ve ktere se varily, posypane peprem (??).
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stále je co vylepšovat, nelze usnout na vavřínech.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc dobrá pizza, obsluha moc příjemná, jako vždy vše v pořádku a celá rodina spokojená !!! Určitě zase brzy příjdeme na pizzu a posezení na zahrádce je super !!!!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vyrazili jsme na velikonoční menu. Prostředí příjemné, nekuřácká část byla skutečně nekuřácká. Personál vynikající, ochotný, nevtíravý, pozorný. Králičí kaldoun naprosto skvělý, tvarohové knedlíky bezchybné, králík trochu tužší, kopřivové nádivce něco chybělo. Velmi chutné víno na skleničku za rozumnou cenu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO