Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 72x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

La Festa Ristorante - Slivenec

Zažijte chuť pravých italských podomácku vyrobených těstovin a skvělou pizzu, jak má být. Gurmáni s vytříbenou chutí si najdou své v široké nabídce mas, ryb a všeho dalšího. La Festa Ristorante používají jen ty správné suroviny a originální receptury.

Užijete si příjemné prostředí, jedinečnou atmosféru a oázu klidu a pohody pro oběd či večeři s přáteli, ale i zázemí pro rodinné posezení s dětmi.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět jsme byli velmi spokojení, hlavně s obsluhou a ochotou pana číšníka! Ač měli již zahrádku zavřenou, ale zrovna bylo krásně, pán byl tak ochotný a dal nám na požádání stoleček ven! Což by všude samozřejmostí určitě nebylo...
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo opravdu výborné. Těstoviny i polévka absolutně bez chyby. Prostředí příjemné. Mysli i na rodiny s detmi- mají si kde hrát. Obsluha velmi pozorná. Jediná výtka - inzeruji na webu i v restauraci jídelní lístek který z 90-ti % neplatí. Místo toho je na místě nabízena aktuální zuzena nabídka. Což by vůbec nevadilo kdyby na to obluha dopředu upozornila.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace přímo u zastávky autobusu ve Slivenci. Je to příjemná restaurace se zahrádkou (asi jediná ve Slivenci, takže se to troche odráží na ceně). Personál je přátelský a rychlý. Občas sem zajedeme pří návratu z dovolené, tentokrát jsme byly jen na pivku. Výběr jídla - pizza nebo předražené jídlo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO