Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Degustation Boheme Bourgeoise

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Recenze této restaurace by asi byla na celý článek. Šli jsme sem s velkým očekáváním a skutečnost mnohonásobně překonala vše, co jsme si představovali. Šestichodové menu párované s ovocnými a zeleninovými šťávami nemá chybu a je naprosto dokonalé. Děkujeme personálu, je to zážitek na celý život.
Restaurace La Degustation Boheme Bourgeoise Restaurace La Degustation Boheme Bourgeoise Restaurace La Degustation Boheme Bourgeoise
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opravdu nas vse presvedcilo ze tato restaurace ma pravem Michelin star. Vse bylo perfektni, meli jsme 6 chodove degustacni menu. Prijdeme zas!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
One of the best dinners I've ever had. Delicious modern Czech food cooked to perfection and coupled with a fantastic array of the best Czech wines.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Reštaurácia je na vysokej úrovni. Všetky jedlá boli veľmi chutné, mimoriadne dobre skombinované. Navštívili sme ju s neplnoletými deťmi, tak sme si dali jednotne párovanie jedla s nealkoholickými nápojmi. Šťavy boli vynikajúce a lahodili a ladili s jedlom. Veľmi nám chutila gaštanová polievka, slimáky, ale aj ryba. Niektoré kombinácie chutí boli neskutočné. Mali sme nezabudnuteľný zážitok a dúfame, že budeme ešte mať príležitosť reštauráciu navštíviť.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající jídlo a servis, ale víno ​​bylo průměrné. Poměr cena výkon není dobrý.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Excellent creations. A really great experience. Staff was very good. One of my companions had a small criticism that she expected the staff to be very much in the background except when you needed them. For her it was not quite the case. However, I would counter that the uniqueness of the dishes made it so that the role of the staff was better having been more active, as we would not have remembered all the details of the courses on our own. Moreover, the staff worked very hard to ensure the experience was great for everyone. The went to great lengths to customize meals on-the-fly for those with dietary avoidances. That said, the environment was not quite as cozy as I would have liked. On the whole, we all really enjoyed the whole experience.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO