Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

La Corte & Dvůr Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na cepu Lobkowicz. Pres obed je zde srumec, doporucuji rezervaci a vyhradit si cas navic. Kuchyne dobra, personal v pohode. V lete je zde zahradka ve dvore, takze se dobre sedi v klidu
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizza je zde vždy velice dobrá a personál milý a pozorný. Prostředí je také velmi příjemné a díky skvělé dostupnosti se sem vždy rádi vracíme. Oceňuji i domácí limonády.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Super jidlo dobrá obsluha
La Corte & Dvůr Restaurant
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má velmi dobré umístění, přitom je stranou rušné ulice/dvůr. Jídlo bylo chutné a příjemná nevtíravá obsluha. Otevřené dveře do dvora navozují příjemnou atmosféru.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace příjemná, preferovala bych nekuřáckou celou restauraci, ale v nekuřácké části to nebylo tak strašné. Obsluha milá, těstoviny i pizza (hlavně Boloňská) vynikající, akorát bazalku bych si představila čerstvou (bylo by možná dobré v jídelním lístku upozornit, že je sušená). Jinak bez výhrad.
Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace, kde hlavní jídlo i dezert byly výborné, víno taktéž dobré. Prostředí neotřelé, se stromy v interiéru. Jediná výtka je vůči personálu, který nám 20 min před zavíračkou (v průběhu konzumace dezertu!) přinesl účet, k dezertu přinesl lžíce místo vidliček (na vidličku jsme čekali přes 5 minut) a servis kompletně kazil celý dojem z návštěvy.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Italský restaurant La Corte sídlí nedaleko pražské dopravního uzlu Florenc ve dvoře řadového činžovního domu. Z ulice na něj upozorňuje pouze vývěsní štít a reklamní tabule, takže ho lze snadno přehlédnout už proto, že v bezprostředním sousedství je masivně propagované rychlé občerstvení KFC. Pokud si tedy dá člověk tu práci s hledáním, ocitne se v prostorách, kde spolu soupeří dva protichůdné styly. Na jedné straně je to důraz na přírodu - skulptury stromů uprostřed místnosti, dřevěná podlaha, nelakované masivní desky stolů, lavic a celý bar; na straně druhé se tu objevují ozvěny industriálních komplexů - lampy, neomítnuté cihly, vzduchotechnika a kovaná zábradlí. Oboje je do sebe umně zakomponováno aniž by to působilo násilně nebo rušivě. Kvituji i jednoduché založení stolů, které v podnicích tohoto typu nebývá tak úplně běžné. Už hůře skousávám fakt, že příbory jsou špinavé zaschlými zbytky jídla. Obsluha je bezprostřední, vstřícná a usměvavá. Startuji hovězím carpacciem s rukolou, olivami a parmezánem. Tradiční úprava vypadá dobře, chuť je také v pořádku, jen plátky masa jsou na můj vkus příliš studené, pokojová teplota by mi vyhovovala víc. Plusem jsou výborné černé olivy. Jako hlavní chod volím těstoviny Pollo e Spinaci. Ke kuřecím kouskům, špenátu, smetanové omáčce a hoblinkám parmezánu jsem si vybral bezlepkové penne. A není co řešit, protože je to dokonalé. Těstoviny jsou jako z učebnice krásně na skus, smetanová omáčka hladivá a celé je to přesně takové, jaké to mám rád. Závěrečná vanilková pannacotta s malinami je mazlivá, ne moc sladká a přestože maliny nepatří mezi mé nejoblíbenější ovoce, tady ta kombinace funguje naprosto perfektně. Díky skutečnosti, že mě čeká tříhodinová cesta autobusem, s pitím to nepřeháním a beru za vděk broskvovým džusem Tropicana, který se k nám dováží z Rumunska. Kávu vynechávám. Závěrečný verdikt pro La Corte by mohl znít: milé a solidní, bez velkých překvapení, ale i bez zklamání.
La Corte & Dvůr Restaurant La Corte & Dvůr Restaurant La Corte & Dvůr Restaurant
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Mila obsluha, hlavne mlady muz, ktery si dal praci a sestavil jidelnicek i pro me, handicapovaneho jedlika, co nemuze spoustu veci.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace, ochotný a vnímavý personál. Jediné, co bych vytkl je, že restaurace se velmi složitě hledá, nachází se ve dvoře, kde ale najdete další podniky.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO