Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Casita de Espaňa

Restaurace je zařízena ve španělském stylu, včetně doplňků, nábytku i nádobí. Připravují zde španělské speciality. Kuchyně je přizpůsobena českým strávníkům. V nabídce je také polední menu z kvalitních čerstvých surovin, včetně stálé nabídky hotových jídel. Lze využít nabídky zajištění občerstvení studené a teplé kuchyně (rauty, večírky, ale i domácí oslavy).

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
skvělý personál i jídlo
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Dříve jsme tuto restauraci velmi rádi pravidelně navštěvovali. Příjemné prostředí zůstalo, ale změna jídelního lístku je bohužel k horšímu. Naše oblíbené Soberano bylo opravdu nevydařené. Bohužel ani Sangia už není, co bývala.
Restaurace La Casita de Espaňa Restaurace La Casita de Espaňa Restaurace La Casita de Espaňa Restaurace La Casita de Espaňa
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Rezervace v restauraci na dobu oběda byla zbytečná,neboť restaurace byla úplně prázdná. K obědu jsme si dali bramborovou polévku a kuřecí plátek s brokolicí,sýrem a opečené brambory. Jídlo bylo průměrné. Odpovídalo ceně.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO