Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 41x 100 0

Restaurace La Casa Navarra

Přehled hodnocení
84% celkově
87% personál
88% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 23x
4 11x
3 4x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Terrible experience, just terrible. Staff was highly rude and unprofessional. We had to wait for more than 1 hour for the food without any warning and the meals were not good at all. Worst experience this year.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Papardelle s lososem a šafránovým sosem-málo lososa a halda těstovin.Špagety carbonara-výtečné.toalety čisté, personál trochu nestíhal a tudíž jsme čekali déle.návštěvu doporučuji hlavně milovníkům těstovin.
Restaurace La Casa Navarra Restaurace La Casa Navarra
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
vynikajici jidlo a piti, jen lehce pridat nakou omacku do burgru a nake koreni do gratinoveho veproveho s noky, jinak parada.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Šli jsme na pizzu a dopadlo to tak, že jste si dali zdejší "domácí nočky" a byly docela dobré a na pizzu jsme se vypravili hned odtud. Pivo dalešické dobré a víno prý také.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Naprosto skvělý poměr cena/výkon. Velmi překvapivě příjemné a útulné prostředí, nenechte se odradit vstupními vraty do dvora :-) Obsluha byla neuvěřitelně pozorná - žádné civění do mobilu ve volných chvílích, nýbrž neustálé sledování všech hostů a stolů, zda někomu něco nechybí apod. Opravdu jsme si večeři a druhý den i oběd s manželkou moc užili a měli pocit, že je o nás skvěle postaráno. Obsluhující personál byl navíc velmi profesionální. Pokud tedy pojedete do Znojma, nenechte si tento zážitek ujít!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné prostředí a personál. Panenka bezchybná a pivo mi také velice chutnalo. Určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme restauraci podruhé a oproti prvni návštěvě jsme na hlavní chod čekali déle a přílohy u mého jídla bylo méně, než bych čekal. Přesto bych restauraci stále doporučil jako restauraci se skvělým servisem a jídlem.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme tuto restauraci na lehkou večeři a nelitovali jsme. Celkový dojem byl na české poměry velmi dobrý. Personál byl všímavý, jídlo a pití bylo dobré, prostředí příjemné. Doporučuji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO