Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Casa di Erminio

Italská restaurace 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na restauraci jsem přišla díky Restu a navštívila díky vysokému hodnocení. Musím říci, že hodnocení opravdu nezklamalo. Měla jsem smažené mořské plody se salátkem- výborné, kamarádka měla noky v parmazánové omáčce- také výborné. Dále doporučuji Aperol spriz s čerstvou pomerančovou šťávou. Nejvíce se mi líbil přístup obsluhy- slečna řekla, že pokud si nevybereme, můžeme říci, na co máme chuť a oni nám to připraví, že to dělají rádi. Díky tomu jsme omluvili i to, že slečna trochu nestíhala obsluhovat. Na konci jsme dostali panáka grappy a slečna nám ukázala jejich bar a kuchyni a povykládala nám o surovinách, z kterých připravují jídlo. Opravdu zážitek. Jediná věc, kterou bych vytkla je = litr vody za 100 Kč.
Recenze je užitečná (0)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO