Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar La Casa de la Havana vieja

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Můžu dát 6 hvězdiček? :D Luxusní koktejly, exkluzivní rumy a servis na jedničku (rádi poradí, pokud dokážete popsat, jakou chuť máte rádi). Prostředí také příjemné, hudba není zbytečně moc nahlas.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Havany můžu doporučit zajít s přáteli na drink. Obsluha je perfektní a dokáže skvěle doporučit ten správný drink. Za kvalitu se samozřejmě platí, tak je třeba počítat s vyšším účtem (navíc, když to pití tak chutná!).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tento podnik doporučuji lidem, kteří si chtějí pochutnat na výborném koktejlu. Míchají tu neobvyklé koktejly, které lahodí i oku a ještě jsou s výkladem od obsluhy. Taky doporučuji degustaci rumů, na ktere se tu specializují. Obsluha je velmi profesionální, milá, vše vysvětlí, poradí. Podnik má velmi vysokou úroveň.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
V baru jsme slavili 30. narozeniny v okruhu přátel, a byl to velice vydařený večírek. Byli jsme usazeni do zadního salonku, kam, ačkoliv se v přední části kouřilo, nešel vůbec kouř. Protože nás bylo 12, ocenili jsme, že jsme na sebe nemuseli křičet a v salonku se vzájemně slyšeli. Co se týče interiéru baru, tak je vyzdoben v karibském stylu s příjemným přítmím, což navozuje útulnou a uvolněnou atmosféru. Všechny objednané drinky byly nápaditě připravené do originálních sklenic (některé vypadaly jako vázy) a chutnaly výborně. Práci barmana tedy hodnotím na výbornou. Bohužel obsluha trochu nestíhala, a když jsem dorazil do baru ve 23:00, čekal jsem na číšníka 20 minut a poté na koktejl dalších 30 minut. Jako omluvu jsme poté obdrželi panáka nějakého short drinku. To bylo od podniku milé gesto a přimhouřili jsme proto oko nad skutečností, že pár short drinků bylo v panáku od becherovky (řekněme, že to bylo v rámci zachování originality). Co se mi dále líbilo bylo, že na pánských (na dámských asi také, ale tam jsem nebyl) toaletách byly k dispozici jednorazové froté ručníky, které vydržely skoro až do zavíračky v 1:00. Sympatické dále bylo, že nás po zavíračce nikdo nevyháněl, v klidu jsme dopili své drinky a ukončili příjemný večer v tomto podniku. Suma sumárum, i přes vyšší ceny, návštěva stojí rozhodně za to!
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
I kdyz nemuzu hodnotit jidlo, tak tekuta strava co nam byla podana byla vyborna, exkluzivni drinky a krasne prostredi vybizeji k opetovne navsteve. S timto barem neudelate krok vedle
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dovolím si tvrdit,že tento podnik patří ke špičce cocktailových barů u nás. Obsluha ráda pomůže s výběrem a dokáží pro každého připravit něco extra. Preciznost,prostředí a čistota na vysoké úrovni.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Co se týče jídla nemám co hodnoti. Co se týče signature věci tohoto baru tak můžu pouze smeknout drinky jsou opravdu skvělé. Obsluha by mohla být pozornější. Nebaví mne čekat na placení přes 10 minut
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO