Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Casa de la Havana vieja

V září 2008 po intenzivní přestavbě jsme otevřeli zbrusu nový „classic cuban“ bar.

Zajímavý je pohled do menu. Těch je připraveno hned několik. Vedle klasického nápojového lístku, který obsahuje nepřeberné množství alkoholických ale i nealko nápojů, drinků a samozřejmě i něčeho k zakousnutí, si můžete vybrat i ze speciálního rumového listu. Ten se neustále doplňuje, tak aby uspokojil i nejnáročnější znalce. Samozřejmě nechybí ani sezonní a mimořádné nabídky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tento podnik doporučuji lidem, kteří si chtějí pochutnat na výborném koktejlu. Míchají tu neobvyklé koktejly, které lahodí i oku a ještě jsou s výkladem od obsluhy. Taky doporučuji degustaci rumů, na ktere se tu specializují. Obsluha je velmi profesionální, milá, vše vysvětlí, poradí. Podnik má velmi vysokou úroveň.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
V baru jsme slavili 30. narozeniny v okruhu přátel, a byl to velice vydařený večírek. Byli jsme usazeni do zadního salonku, kam, ačkoliv se v přední části kouřilo, nešel vůbec kouř. Protože nás bylo 12, ocenili jsme, že jsme na sebe nemuseli křičet a v salonku se vzájemně slyšeli. Co se týče interiéru baru, tak je vyzdoben v karibském stylu s příjemným přítmím, což navozuje útulnou a uvolněnou atmosféru. Všechny objednané drinky byly nápaditě připravené do originálních sklenic (některé vypadaly jako vázy) a chutnaly výborně. Práci barmana tedy hodnotím na výbornou. Bohužel obsluha trochu nestíhala, a když jsem dorazil do baru ve 23:00, čekal jsem na číšníka 20 minut a poté na koktejl dalších 30 minut. Jako omluvu jsme poté obdrželi panáka nějakého short drinku. To bylo od podniku milé gesto a přimhouřili jsme proto oko nad skutečností, že pár short drinků bylo v panáku od becherovky (řekněme, že to bylo v rámci zachování originality). Co se mi dále líbilo bylo, že na pánských (na dámských asi také, ale tam jsem nebyl) toaletách byly k dispozici jednorazové froté ručníky, které vydržely skoro až do zavíračky v 1:00. Sympatické dále bylo, že nás po zavíračce nikdo nevyháněl, v klidu jsme dopili své drinky a ukončili příjemný večer v tomto podniku. Suma sumárum, i přes vyšší ceny, návštěva stojí rozhodně za to!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO