Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Casa de la Havana vieja

V září 2008 po intenzivní přestavbě jsme otevřeli zbrusu nový „classic cuban“ bar.

Zajímavý je pohled do menu. Těch je připraveno hned několik. Vedle klasického nápojového lístku, který obsahuje nepřeberné množství alkoholických ale i nealko nápojů, drinků a samozřejmě i něčeho k zakousnutí, si můžete vybrat i ze speciálního rumového listu. Ten se neustále doplňuje, tak aby uspokojil i nejnáročnější znalce. Samozřejmě nechybí ani sezonní a mimořádné nabídky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Můžu dát 6 hvězdiček? :D Luxusní koktejly, exkluzivní rumy a servis na jedničku (rádi poradí, pokud dokážete popsat, jakou chuť máte rádi). Prostředí také příjemné, hudba není zbytečně moc nahlas.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Havany můžu doporučit zajít s přáteli na drink. Obsluha je perfektní a dokáže skvěle doporučit ten správný drink. Za kvalitu se samozřejmě platí, tak je třeba počítat s vyšším účtem (navíc, když to pití tak chutná!).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO