Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 526x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Casa Blů

Přehled hodnocení
89% celkově
85% personál
85% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 270x
4 186x
3 28x
2 4x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
I got the Nachos which were delicious. Unfortunately we had to wait half an hour until somebody came and finally took our order and the burritos/Quesadillas didn't convince us either.
Celkově  
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí i jídlo výborné, bohužel obsluha dost pokulhávala - měla nás na starosti slečna, která byla velmi zmatená, nosila jídlo od stolu ke stolu a ptala se, jestli si to daní hosti objednali. Ač viděla, že již máme dopito, obešla všechny stoly kolem nás, ale přímo u nás se nezastavila. Když asi po půl hodině konečně přišla, začala sbírat sklenice a odešla by, když bychom ji nezastavili, že si ještě něco dáme. Problém byl i u placení. Celkově nám návštěvu dost pokazila, což je škoda, protože jak jsem již psala, jídlo nám velmi chutnalo a prostředí je velmi originální a příjemné.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jídlo i obsluha v pořádku do doby než se zaplnil lokál, pak jsme byli pro obsluhu "neviditelní", dlouho seděli bez vína, tak jsme odešli dříve než jsme mysleli.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Podnik, kde vám přinesou teplý sekt (a třetinu ho vylejou, protože to vybuchne), není dobrý podnik.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Casa nikdy nezklame. Jídlo vynikající a obsluha příjemná! Doporučuji především vegetariánské nachos - je to pořádná porce! Mňam! Jen počítejte při pátku s nacpaným lokálem a chvílemi zpožděnou obsluhou. Ale čekání stojí za to!:)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
La Casa Blů je ojedinělá svou skvělou atmosféru, kdy do centra Prahy přináší alespoň kousek Latinské Ameriky. Navíc jejich nachos jsou naprosto jedinečné.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Vynikající jídla i vínečko, jen svařák za moc nestál. Personál ochotný, nevadilo mu, že jsme zůstali o hodinu déle, než jsme plánovali. Bez rezervace večer nemáte šanci. Jen jsme seděli příliš blízko kuchyně a mnoho hostů si objednávalo Fajitas.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO