Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 522x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Casa Blů

La Casa Blů založena roku 1996 je jedinečné místo v Praze. Je to malá oáza, kde se střetávají rozličné kultury, jazyky a myšlenky, doprovázeny vřelou péčí obsluhy a zvláštním kouzlem Latinské Ameriky. Přijďte do La Casa Blů a staňte se součástí této ojedinělé atmosféry, kde byl natočen kultovní film Samotáři.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
I got the Nachos which were delicious. Unfortunately we had to wait half an hour until somebody came and finally took our order and the burritos/Quesadillas didn't convince us either.
Celkově  
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí i jídlo výborné, bohužel obsluha dost pokulhávala - měla nás na starosti slečna, která byla velmi zmatená, nosila jídlo od stolu ke stolu a ptala se, jestli si to daní hosti objednali. Ač viděla, že již máme dopito, obešla všechny stoly kolem nás, ale přímo u nás se nezastavila. Když asi po půl hodině konečně přišla, začala sbírat sklenice a odešla by, když bychom ji nezastavili, že si ještě něco dáme. Problém byl i u placení. Celkově nám návštěvu dost pokazila, což je škoda, protože jak jsem již psala, jídlo nám velmi chutnalo a prostředí je velmi originální a příjemné.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jídlo i obsluha v pořádku do doby než se zaplnil lokál, pak jsme byli pro obsluhu "neviditelní", dlouho seděli bez vína, tak jsme odešli dříve než jsme mysleli.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO